Balené a pytlované uhlí s maximálním komfortem

uhli

Topná sezóna je již dávno tady a společně s ní přicházejí i ekonomicky vyčerpávající povinnosti ohledně zajištění uhlí. V dnešní době se můžete rozhodnout pro dvě možnosti, jak si tuto komoditu obstarat. Za prvé vám ji po objednání složí na dvoře a vás tak nemine namáhavé skládání na požadované místo nebo si tento rok můžete zvolit mnohem elegantnější variantu, kterou v sobě ukrývá pytlované a balené uhlí.

Pytlované uhlí po celé České republice zdarma

Společnost Optimop se zabývá dopravou pytlovaného uhlí v rámci celé České republiky a to úplně zdarma. Jednoduše si objednáte požadovaný obnos a ten vám bude v přesně navážených baleních dovezen až k vám před dveře. Odpadá tak namáhavé skládání a třídění.

U sypaného uhlí si nemůžete být nikdy jisti, že se objednané množství shoduje s dovezeným a věřte, že tak seriózní je jen málo kdo. S balíky je snadná manipulace, jelikož jejich váha je přesně stanovena na 25kg. Díky tomuto systému bude váš sklep čistý a úhledně srovnaný bez jakéhokoliv úhelného prachu a dalšího nepořádku.

Trvalá kvalita baleného uhlí

Využijte i vy těchto mimořádných služeb a mějte své palivo pečlivě vytříděné. Díky speciálnímu zapytlování je zaručena trvalá kvalita jak při uskladnění, tak i během celého transportu. Společnost Optimop zaváží pytlované uhlí po celé České republice. Dejte přednost jednotlivým balíkům před sypanou zavážkou a ihned si tento způsob zamilujete. Navíc se jedná o nejlevnější způsob vytápění vůbec.

Za předpokladu, že používáte moderní kotle, úspora se pohybuje okolo 30%. Pamatujte, že hlavní výhodou je především čistá a bezproblémová manipulace, kterou ocení všichni klienti s požadavkem na maximální komfort. Nechte si i vy zavézt svou první objednávku do jakékoliv části České republiky bez platby za dopravu a složení a vdechněte svému životu mnohem příjemnější vyhlídky na probíhající zimní sezónu.

You may also like...