Buďte v bezpečí s bezpečnostními dveřmi

01-bezp-dvere

Chránit si své soukromí a majetek je přirozené. Mít vysoký plot a velkého zuřivého psa ale někdy nestačí a je potřeba pořídit si skutečně kvalitní, odolné a nedobytné bezpečnostní dveře. Pořádné dveře zajišťují bezpeční nejen před zloději a nevítanými návštěvníky, ale i před vším ostatním, co by vás mohlo ohrozit.

Co všechno dokážou bezpečnostní dveře?

Kvalitní dveře klasické dostupné bezpečnostní třídy 3 poskytují 30 minutovou požární odolnost, tepelnou izolaci a zvukovou izolaci. Jsou utěsněné proti vniku kouře do bytu, ale na druhou stranu mají odpovídající průvzdušnost. Další důležitou funkcí, hlavně pokud se jedná o venkovní vchodové dveře, je vodotěsnost a odolnost proti zatížení větrem. Dveře jsou konstruovány z různých materiálů a mají několik vrstev. Na svém místě je pevně drží bezpečnostní panty s ložisky a automatické zamykací body.

Dveře na míru

Pokud máte atypické požadavky nebo nestandardní velikost vchodu a chcete kvalitní dveře podle svých představ, obraťte se na firmu NEXT, která se na českém trhu pohybuje několik desítek let a jejich bezpečnostní dveře jsou vyvinuty k maximální dokonalosti. Většinu součástí si vyrábí sami a jsou schopni vyhovět požadavkům zákazníka ve velmi krátkém čase. Veškeré výrobky mají všechny potřebné certifikáty zajišťující kvalitu. V případě problému se u vás objeví pracovník nonstop servisu, který vám pomůže se zabezpečením naprosto kdykoliv. Samozřejmostí je odborná profesionální montáž nových bezpečnostních dveří, které musí perfektně sedět.

Bez kvalitního zámku to nepůjde

V kombinaci s pořádnými bezpečnostními dveřmi je nutné pořídit si odpovídající kvalitní zámek a další zabezpečení, jako je alarm, řetízek na dveře a podobně. Na škodu není ani elektronické zabezpečení, které může sloužit pro kontrolu vstupu, nebo protipožární signalizaci. Jedině tak zabráníte krádeži svého majetku.

You may also like...