Byty Hloubětín splní vaše sny o moderním a klidném bydlení s dobrou dostupností do centra

01-hlubetin

Hledáte nové bydlení v Praze, mimo centrum a s dobrou občanskou vybaveností? Pak vás určitě nadchnou nové byty Praha 9 Hloubětín. Tato lokalita je velmi atraktivní a má co nabídnout. Jedná se o klidné bydlení s mnoha možnostmi, tomuto vyhledávanému předměstí Prahy totiž nic nechybí. V Hloubětíně není nouze o sportovní vyžití, kulturní akce, nakupování i místa vhodná pro relaxaci.

Díky stanici metra B Hloubětín je zde výborná dostupnost MHD do centra města i do ostatních částí Prahy. Samozřejmě můžete využít i tramvaje a autobusy. V centru Prahy budete za 20 až 30 minut. Do školky, školy, k lékaři a na nákupy se dostanete většinou do 10 minut, podle toho, kde přesně na Praze 9 bydlíte.

Jde o nádhernou lokalitu s blízkým lesoparkem a Kyjským rybníkem. Přímo vybízí k odreagování, procházkám, jízdě na kole, rybaření i dalším volnočasovým aktivitám v přírodě. Nechybí plavecký a sportovní areál. Najdete zde stezky pro cyklisty i vyznavače in-line bruslení. Za zábavou se můžete vydat třeba do multikina a za nakupováním do obchodního centra. Děti v této části Prahy mají mnoho možností, kde si bezpečně hrát, a řidiči mají k dispozici mnoho parkovacích míst. Na Prahu to zní možná až příliš ideálně, ale byty Praha 9 takové zkrátka jsou.

V Hloubětíně můžete bydlet pohodlně a moderně. Vznikají zde krásné novostavby, které splní sen o vašem domově v příjemném prostředí, ale zároveň s výbornou dopravní dostupností a mnoha možnostmi vyžití. Jde o ideální místo pro rodiny s dětmi. Nové byty Hloubětín jsou komfortní, estetické a účelné. Novostavby vznikají tak, aby byly co nejvíce ekologické a energeticky úsporné. Těšit se tak můžete na minimální provozní náklady. Bydlení podle nejnovějších trendů v pěkném prostředí, co více si přát? Splňte si sen o pěkném bydlení v Praze díky novým bytům Praha 9.

You may also like...