Chcete tisknout levněji? Využívejte repasované tonery!

Tonera

Nákupy náplní do tiskárny mohou představovat velmi výrazné zásahy do rozpočtu domácnosti či kanceláře. Ať už tisknete hodně, nebo málo, jistě uvítáte možnost tyto náklady snížit. Ročně tak lze efektivně ušetřit až několik desítek tisíc korun. Řešením jsou renovované tonery a cartridge. Co to znamená? Že ze staré a již vypotřebované kazety je možné opětovně vytvořit plnou a provozu schopnou. A to se zachováním všech důležitých parametrů a vlastností, které jsou typické pro nové náplně. Výsledkem je levnější tisk, ať už černobílý nebo barevný, avšak stále stejně kvalitní.

Hlavní výhody renovace tiskových kazet:

  • 1/ Ušetříte v průměru 40–70 %

    Používáním repasovaných náplní zaručeně ušetříte. Výsledná částka se odvíjí od toho, jak často a v jaké míře tisknete, nicméně v porovnání s nákupem nové cartridge to průměrně znamená snížení nákladů o 40–70 %. Pokud tedy tisknete ve velkém, za rok to pro vás může znamenat úsporu až několik desítek tisíc korun.

  • 2/ Tisk je kvalitní

    Ačkoliv toto řešení znamená šetřit, netýká se to kvality tisku. Ať už tisknete černobíle nebo barevně, obnovené kazety se postarají o perfektní výsledek stejně jako ty nové. Profesionální firmy, které se renovací zabývají, mají totiž nastavená velmi přísná měřítka kvality.

  • 3/ Repasované tonery jsou šetrné k životnímu prostředí

    Repasování kazet přináší úlevu nejen pro vaši peněženku a rozpočet, ale také pro životní prostředí jako takové. Za rok se v celém světě spotřebuje zhruba 30 miliónů tonerů, což znamená velkou zátěž v podobě odpadního materiálu. Renovace je tak velkým přínosem v otázce ekologie, protože značně přispívá ke snižování produkce odpadů. Jestliže je prováděna kvalitně s využitím špičkových moderních technologií, pak lze náplně tímto způsobem obnovovat v podstatě donekonečna. Proto se vždy obracejte na odborníky s tradicí na trhu, kteří zaručují kvalitně odvedenou práci.

  • Profesionální renovací tonerů se zabývá společnost Tonera, která patří mezi špičky oboru – funguje již od roku 1992. Její nabídka zahrnuje kompatibilní řešení inkoustových a tonerových kazet pro nejoblíbenější značky tiskáren nabízených na českém trhu – v širokém produktovém portfoliu tak nechybí například cartridge EPSON nebo cartridge HP, které patří k nejžádanějším náplním vůbec. Firma Tonera neustále sleduje vývoj a provádí řadu testů, protože nejvyšší možná kvalita nabízených produktů je pro ni stěžejní. Při renovaci proto využívá osvědčené náhradní díly, jejichž vlastnosti odpovídají OEM. Zaručuje tak nejen perfektní výsledky tisku, ale také bezproblémový a spolehlivý chod tiskárny. S více než 850 druhy produktů pokrývá nabídka společnosti nad 90 % běžně používaných tiskáren. Pro své zákazníky přináší také řadu zajímavých slev. Při celkovém nákupu nad 2 000 Kč je poštovné a balné zdarma, při osobním odběru a platbě v hotovosti nabízí slevu 3 % z celkové ceny objednávky a při nákupu nad 3 000 Kč slevu 5 % z ceny renovace.

You may also like...