Climax – Kvalitní stínící technika

01_venkovni-zaluzie

Zvelebujte a zdokonalujte si své bydlení, pomocí kvalitních produktů stínící techniky. Tyto produkty vám pomohou nejen s ochranou proti slunečnímu záření, ale poskytnou vám dokonalé soukromí a patřičnou ochranu vašeho objektu. Dále pak poskytnou vynikající protihlukovou bariéru a to vše za předpokladu, dlouhé životnosti, díky použití těch nejkvalitnějších materiálů. Společnost Climax vám nabízí kompletní sortiment z oblasti stínící techniky. Poskytne vám ty nejkvalitnější produkty, z tohoto oboru a zajistí vám profesionální servis a montáž, veškerého nabízeného zařízení.

Kvalitní nabídka pro vás

Ze široké nabídky můžete volit venkovní žaluzie, které zajišťují velkou tepelnou ochranu. Díky naklápění lamel žaluzií, si můžete regulovat průnik světla do objektu. Široká nabídka barev a tvarů lamel, se zárukou 4 roky. Dalším kvalitním produktem jsou výsuvné markýzy, které pomohou zve-lebit např. terasu vašeho domu. Jejich dlouhou životnost zajišťuje bytelná kovová konstrukce a kva-litní potahový materiál. Špičkovým produktem stínící techniky, jsou nejvyužívanější venkovní role-ty, složené z roletového pancíře a hliníkových, nebo plastových lamel. jedná se o kvalitní německé komponenty Alukon.

Produkty, které usnadní život

Climax vám nabízí i sítě proti hmyzu. Jedná se o nejdokonalejší ochranu, proti dotěrnému . Použi-tím těchto ochranných sítí si zajistíte perfektní ochranu, vhodnou pro všechny typy oken a dveří. Možnost větrání okny vám zůstane zachována. Záleží pouze na správné volbě druhu ochranné sítě. Specialitou je protipylová síť, která zajistí ochranu pro lidi s nepříjemnými alergiemi.

Také na tyto sítě se vztahuje záruka 4 roky, jako na ostatní nabízené produkty, ze sortimentu spo-lečnosti Climax. Obraťte se se svým požadavkem, na tým profesionálů, připravených poskytnout, ty nejkvalitnější služby.

You may also like...