Tepelné čerpadlo Daikin – o 30% úspornější provoz

Dopřejte si prvotřídní kvalitu, která ušetří nejen váš čas, ale i úspory za vynaložené energie. Pro-dukty Daikin využívají nejmodernějších technologií, které šetří elektrické energie. Díky invertorové technologii je plynule ovládán hlavní agregát, v závislosti na distribuci tepla, nebo popř. chlazení. Tepelné čerpadlo Daikin zajistí celoroční úpravy tepelných podmínek, jak v domácnosti, tak i ve velkých průmyslových a komerčních budovách.

O 30% úspornější provoz se 7.letou zárukou

Klimatizační jednotka nebo vytápění? Obojí je možné a to pohodlně bez námahy. Díky nejmoderně-jším technologiím vám Daikin nabízí pohodlné ovládání všech procesů pomocí tzv. online controlleru. Za pomoci této vynikající technologie, můžete veškeré ovládání zajišťovat opravdu odkudkoli. Sestavte si např. individuální rozvrh teplot pomocí chytrého telefonu, laptopu, tabletu, dotykové obrazovky, nebo z vašeho PC na pracovním stole v kanceláři. Ovládání je možné oprav-du online a nemusíte být zrovna doma.

Daikin tepelá čerpadla zajišťují nejen proces vytápění a ohřev vody v radiátorech, na hodnotu až 80°C a to bez nutnosti výměny rozvodů tepla (radiátorů), ale slouží také jako spolehlivé klimatizační jednotky, které zajišťují optimální provoz s výslednou úsporou energie. Jistotou profesionálního přístupu je 7 let záruční doba na produkty Daikin a úspora 30% za energickou spotřebu, oproti tradičním používaným systémům. Užíjte si tak spousty spokojených let, bez nutnosti dalších in-vestic.

Tepelná čerpadla Diakin jsou k dispozici opravdu pro každého, díky možnosti nákupu na splátky. Zboží pak bez nutnosti zaplacení jednorázové plné částky můžete pohodlně a plnohodnotně užívat a toto zboží pak splácet v pravidelných měsíčních splátkách. (viz. splátkový prodej).

Technická specifikace Daikin Altherma

venkovní jednotky: jednofázové a třífázové o výkonu 11kW, 14kW, 16kW
lze připojit: FTXZ-N, FTXG_LW/S, FTXS-K/CTXS-K, FTXS-G, FTX-GV, FVXG-K, FVXS-F, FLXS-B(9)

daikin-01

You may also like...