Dětské domečky – nejoblíbenější hračky na zahradu

domecek-welcome

Chcete-li dětem doma vytvořit další místo, kde si budou moci hrát nebo odpočívat, pak právě dětský domeček představuje tu nejlepší možnou volbu. Každé dítě totiž miluje, když může mít své vlastní království jako pravý dospělák! Můžete ho umístit nejen na zahradu, ale v menších velikostech je domek vhodný i do pokojíčku, na balkón a do dalších místností v bytě.

Na trhu jsou k dostání domečky různých kategorií – malé, velké, pro jedno i více dětí, s výbavou, nebo bez, barevné, napodobující reálné stavby apod. A právě ty vybavené patří mezi dětmi k nejoblíbenějším. Mohou mít poštovní schránku, kuchyňku, terasu nebo třeba telefon. Radost ze hry je pak o to větší. Děti totiž zbožňují, když se mohou alespoň na chvíli stát dospělými.

Skvělou volbu představují kvalitní dětské domečky, které na český trh dováží společnost StepTwo. Jedná se o výrobky americké firmy The Step2 vyznačující se nejen vysokou kvalitou provedení a zpracování, ale také pestrou škálou barev, tvarů a velikostí. Domečky této značky nadchnou nejen děti, ale i dospělé. Jsou vyrobeny z pevného tvrzeného plastu, který umožňuje jejich umístění jak doma, tak venku a navíc se velmi jednoduše udržuje. Pokud se domeček při hře zašpiní, obvykle stačí vzít vlhký hadr a otřít ho. Plast je navíc velmi odolný vůči opotřebení a na rozdíl od dřeva nevyžaduje žádnou zvláštní péči v podobě opakovaných nátěrů třeba proti působení vlhkosti.

Pro holky zámek, pro kluky domy s terasou

V nabídce domečků společnosti StepTwo si vybere každý to nejlepší pro svůj malý poklad. Například domeček v podobě růžového zámku potěší nejednu princezničku. Uvnitř totiž nechybí toaletní stolek či sedadla a dveře jsou dokonce řešeny jako padací most. Navíc má podezdívku, podlahu, zdobené sloupy, střešní věž a vlastní vlajku. Zkrátka takové malé království se vším všudy. Kluci zas mají rádi domky s terasou, na které mohou sedět a pěkně si tak svůj domeček hlídat. V tomto typu zas najdete detailně zařízený interiér, okna s okenicemi, skládací stolek, dřez s kohoutkem a varnou deskou.

Stylové střešní okno se postará o dokonalé prosvětlení. A co více – domeček má i vlastní elektrický zvonek, kterým se snadno ohlásí každá návštěva. Domečky mohou mít i složitější konstrukci a představují tak hotová zábavní centra, která poslouží i skupince dětí najednou. Často jsou pak jejich součástí skluzavky nebo různé herní stěny s kolíky na házecí kroužky, dále terč s míčky, házecí kroužky a otočná prolézací dvířka. K těm největším domečkům se pak řadí velké hrady a zároveň prolézačky. Tvoří je většinou dvě věže a mezi nimi most. O nekonečné hodiny zábavy tak bude u dětí opravdu postaráno. S domečkem získá vaše ratolest nejen další místo, kde si může hrát, ale také zázemí pro odpočinek, klid a přemýšlení.

You may also like...