Dodávky jsou stále oblíbenější

Nedílnou součástí každého řemeslníka – podnikatele je jistě větší vůz na převoz materiálu ke své práci. určitě by jsme si nedovedli představit například mistra zednického, jak veškeré náčiní, obklady a pytle se směsí na lepení čehokoliv, nosí jen tak v ruce. K to mu všemu má dnes takový živnostník možnost si zapůjčit užitkovou dodávku, která mu ve všem práci určitě usnadní.

Pronájem dodávky se vyplatí

Ovšem není to jen o převozu materiálu. Užitkové dodávky jsou vhodné také například v situacích, kdy potřebujeme převést nábytek nebo v případě, že jsme se rozhodli pro stěhování kanceláře. Navíc je možné tyto vozy pronajmout prakticky kdykoliv,protože mnohé autopůjčovny fungují nonstop, takže v případě, že potřebujeme přestěhovat babičku ihned nebo přes víkend, je toto řešení velmi vhodné.

Dodávky ale jsou vhodné i po ekonomické stránce a to zejména u již zmíněných živnostníků nebo začínajících podnikatelů, protože většina z nich nedisponuje takovými potřebnými vozy hned ze začátku. Velké finanční výdaje , které koupě vozu představuje tak můžeme tak zmenšit v podobě pronájmu. Máme tak přehled o našich výdajích, kdy měsíčně splácíme pronájem. Jedná se o tzv.operativní leasig, kdy máme na určitou dobu sjednaný pronájem vozu, ne delší než 60 měsíců. Poté vůz vrátíme nebo smlouvu prodloužíme a v tomto případě si můžeme vybrat i novější typ vozu.

Autopůjčovny

Co se týká trhu služeb, tak v současné době je nám nabídnuto velké množství služeb podobného tématu. Autopůjčovny nejsou dnes jen výsadou velkoměst, ale najdeme je také v okresních městech v každém regionu, takže i to je považováno za výhodu. V neposlední řadě se můžeme obrátit také na spolehlivost firmy, reference a především na ochotný a profesionální personál, který nám vždy rád vyhoví a ochotně poradí se vším, co nám v tomto směru zajímá.

Pozitiva pronájmu vozidel

Jestliže bychom měli srovnat stěhování s profesionální stěhovací firmou a stěhováním svépomocí, kdy si na vše pronajmeme dodávku, musíme počítat s několika faktory, jako je načasování, tedy objednat si firmu v daný termín, kdy ovšem stěhováci nemusejí mít zrovna volno. Dále je to větší počet zaměstnanců hlavně v případě, jedná – li se o větší objekt, celková organizace, finanční stránka a podobně. V případě, že si dodávku pro stěhování pronajmeme u spolehlivé firmy, máme tak možnost nejen si vše zorganizovat sami, ale nejsme vlastně na nikom závislí. Navíc je zde také možnost si takovou dodávku zapůjčit i s řidičem v případě, že si na dalekou cestu netroufneme sami i s velkým nákladem. Také nemusíme počítat najeté kilometry, dodávky jsou zapůjčené na počet dní a v takovém případě se jedná o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem.Naší povinností je jen doplnění pohonných hmot.Také nám v případě pronájmu vozidla odpadají starosti se servisem auta, pojištěním, nemusíme se starat o dálniční známky a jiné povinnosti, co se týkají provozu vozidla.
Můžeme si ale zapůjčit také dodávku osobní pro přepravu osob, které bývají až 8 – mi místné a splňují všechny naše požadavky na bezpečnou přepravu osob. K těmto dodávkám ale také patří i dodávky obytné, které se staly velkým hitem a lidé si je půjčují pro dokonalý a nezapomenutelný zážitek v podobě ničím nerušené dovolené.

You may also like...