Dopřejte si bezpečí a pohodlí s domácími telefony

01-videotelefon

Pokud potřebujete zvýšit bezpečí svého domu, případně mít pod kontrolou, kdo do objektu přichází, vybavte jej moderním domácím telefonem. Na trhu jsou kvalitní a cenově dostupné výrobky, které je navíc snadné jak namontovat do novostaveb, tak i zaměnit za zastaralá zařízení.

Telefony přitom neposlouží jen rodinám a mladým lidem, ale také například seniorům či lidem se zdravotním postižením. Ti pak přesně vědí, zda je příchozí návštěva důležitá, nebo zda ji raději pošlou pryč.

Domovní telefony se vám vyplatí

Vybavení objektu domovním telefonem vás zbaví nutnost vyklánět se z okna při každém zazvonění. Budete mít přehled o návštěvnících objektu, takže k vám nepronikne ani podobní prodejce, ani případný zloděj. Moderní přístroje je možné napojit na staré rozvody, což minimalizuje investice a urychluje celou montáž. Domovní telefony mají velmi nízkou spotřebu elektrického proudu, ovšem docílíte s nimi velmi kvalitního zvuku. Kromě napojení na zvonkové tablo u vchodových dveří umožňují i komunikaci mezi sebou v rámci domu. Na trhu jsou jak přístroje s klasickými sluchátky, tak domácí telefony v provedení handsfree.

S videotelefony budete mít přehled

Pokud chcete kromě zvuku získat také obraz, můžete při nákupu sáhnout po některém z videotelefonů. V takovém případě je zařízení vybavenou malou LCD obrazovkou a zpravidla také pamětí obrazu, ve které mohou být uloženy stovky záznamů. Výhodou je nastavení jasu a kontrastu obrazu pro různá prostředí či uživatele. Samozřejmosti je volba různých typů vyzvánění od gongu až po hudební znělku.

Základní funkcí jakéhokoliv domácího telefonu včetně videotelefonu samozřejmě zůstává možnost otevřít zámek u vstupních dveří do domu, bytu či provozovny, nicméně moderní technika ji doplňuje o přehled, komu a proč vlastně otevíráme.

You may also like...