Dřevostavby na klíč přicházejí do módy

Výběr-realizovaných-domů---rok-2014---HP-DOMY-s.r.o.

Dřevostavby na klíč jsou určeny pro všechny rodiny, které sní o rodinných domech postavených v rekordních časech. Společnost HP domy z Olomouce se zabývá výstavbou, jak klasických rodinných zděných domů, tak i oblíbených dřevostaveb. Zaměstnanci firmy poradí s výběrem druhu stavby, upraví typový projekt podle přání, vyřídí stavební povolení, zajistí také příznivé financování, prezentuje kompletní konečnou cenu a tím vlastně dokonale ručí za projevenou kvalitu. Zákazníci si mohou dobře rozmyslet, jaké budoucí bydlení preferují. Společnost s velikými zkušenostmi, která staví na dvacet domů ročně, uspokojí jistě nejnáročnější představy. Výběr je možný z typových domů, podle plánu firem Euroline a Gservis, anebo podle vlastních projektů zákazníka.

Dřevostavba na klíč slaví veliké úspěchy

Absolutním trhákem moderní doby jsou dřevostavby, jejichž základem je konstrukce z KVH hranolů. Nízkoenergetický dům tohoto typu umožňuje využívat obrovský vnitřní prostor. Nemluvě o velice pozitivních nákladech na bydlení. Zákazník může volit mezi difúzně uzavřenými a otevřenými možnostmi. Technologie dřevostaveb jsou velice propracované. Pokud se o nich chcete dozvědět více, klikněte zde. Dřevostavby jsou prováděny s počátečními zemními pracemi, jako je výkop základů. Také kanalizační přípojky jsou promyšleny. Armování, betonování, bednění a uzemnění, jsou nutné práce. Konstrukce je hydroizolovaná, vnitřní i vnější strany jsou tvořeny hoblovanými KVH hranoly. Vnitřní schodiště je ocelové, střešní konstrukce je formou vázaného krovu s podstřešními fóliemi. Výběr rovné střechy s vazníkovým krovem je dobrá varianta. Střešní krytiny Bramac MAX jsou zárukou nejlepší kvality. Šestikomorová okna a vchodové dveře v různých barvách se instalují podle vkusu zákazníka. To platí i pro garážová vrata a parapety. Zateplení je provedeno systémem ETICS. Omítky a sokl zpevňuje lepidlo značky WEBER, je použita perlinka a fasádní omítka. Tepelně upravené podlahy s izolacemi, potěry, keramickými dlažbami anebo plovoucími podlahami as obloženým laminátovým schodištěm jsou plně k dispozici. Stačí si projít všechny nabízené úpravy, prvky a možné typy realizace.

Zděný dům na klíč je stále ve hře

Společnost HP domy z Olomouce vychází vstříc i zastáncům klasických rodinných domů. Zděné stavby jsou věčné a zájem o ně je stále neutuchající. Firma používá velice komfortní stavební materiály v podobě cihlových termobloků, cihlových bloků či pórobetonu. Zákazník si přijde na své hlavně z hlediska úspory energie, kdy mohou tradiční rodinné stavby překonat ty nízkoenergetické.

You may also like...