Elektrické ruční nářadí- oblíbení výrobci

Elektrické nářadí patří neodmyslitelně k vybavení každého správného kutila, ale také profesionálního řemeslníka. Dnešní výběr nejrůznějších značek je obrovský, a poměrně velké můžou být i rozdíly v kvalitě. Na trh se i v tomto oboru derou asijské výrobky, jejichž ceny jsou až překvapivé a zarážející. Mnohdy jsou zde použité lehké méně kvalitní materiály nižší životnosti.

rsz_akusrobovaky

Pokud chcete provádět skutečně kvalitní práci, zaměřte se spíše na takové ruční nářadí, které něco vydrží a přitom bude za dobrou cenu, a hlavně od osvědčených výrobců. Myslete přitom také na své bezpečí. Na které výrobce se tedy můžeme spolehnout? Kteří u nás patří k těm nejvíce oblíbeným?

Narex

Tento více než prověřený výrobce elektrického nářadí a nástrojů pro jakoukoliv práci, již má velmi pohnutou historii, která sahá až do válečných let. Společnost je především tradičně česká, byla tady s námi napříč historií a napříč všemi režimy. Narex, to jsou především nezdolné aku vrtačky, akušroubováky, brusky, frézky, hoblíky, míchadla, pily, pistole a mnohé další ruční nástroje pro šikovné řemeslníky i hobby pracovníky.

U společnosti Narex si na své přijdou tesaři, truhláři, nábytkáři, stejně jako zedníci, instalatéři či elektrikáři. Samozřejmostí je naprostá bezpečnost všech přístrojů, které prochází náročným testováním.

Makita

Dalším zajímavým dodavatelem do kvalitní dílny je japonský výrobce Makita. Společnost byla založena už roku 1915 Masaburo Makitou, již tehdy se zaměřením na elektromotory a podobné agregáty. Dnes již je Makita firmou, která má 9 velkých sídel a továrních komplexů po celém světě, včetně mnoha dceřiných společností. Taková přidružená společnost vznikla také na území naší republiky a stará se nyní nejen o prodej, ale také kompletní servis. Dalo by se říct, že tento výrobce u nás tak trochu zdomácněl a není divu. Sortiment je obrovský, uvádí se kolem 400 typů pracovního nářadí.

Díky známé poctivosti a vynalézavosti japonských elektronických řemeslníků a inženýrů, dosahují produkty Makita stále vyšší kvality. Technologie výroby, ale také práce jsou zkoumány ve výzkumných vědeckých zařízeních.

Milwaukee

Americký výrobce vedoucí na poli Heavy-duty nářadí, společnost Milwaukee Electric Tool Corporation, datuje svůj vznik do roku 1924, opět tedy záruka vývoje technologií v průběhu let, opět tradiční dodavatel. Společnost se specializuje na vysoce profesionální přenosné elektronické nářadí, stroje a přístroje, které dominují hlavně neuvěřitelnou životností, stejně jako vysokým výkonem. V sortimentu najdete třeba úhlové brusky, specializované vrtačky, elektrické pájky, ale také příslušenství jako brusné kotouče.

Spolehlivých výrobců elektrického ručního nářadí najdeme celou řadu, k dalším patří například Zenten, Hitachi, Bosch, Knipex, Hawera, ProTool, Fein, Stiga a někteří další.
Každý zkušený řemeslník si po čase jaksi vyselektuje tu svou nejlepší značku nářadí, na kterou se zaměří. A samozřejmě si nalezne také obchod, který mu vyhovuje svou nabídkou. Jedním z nejvíce navštěvovaných elektronických obchodů s nářadím je web dobreceny.cz, kde si můžete vybrat právě z výše popsaných výrobců. Naleznete zde kompletní sortiment elektrického ručního nářadí, které za dobrou cenu vydrží téměř navěky.

You may also like...