Elektrické ruční nářadí od známých značek Vám ulehčí práci

Prodejců známých značek elektrického nářadí je několik. Ne však všichni umí poradit s výběrem a mnohdy ani nenabízí specializovaný servis. Obraťte se proto na odborníky přes prodej a servis kvalitního elektrického nářadí – na pražskou firmu PLASMATOOL s.r.o., která je špičkovou prodejnou mezi konkurencí.

U této firmy můžete zakoupit světoznámé značky elektrického nářadí. Pojďme si tyto značky představit a v krátkosti uvést jejich produkty.

Elektrické ruční nářadí Stihl

02-naradi
Mezi nejžádanější elektrické nářadí zn. Stihl patří motorové a elektrické pily, rozbrušovačky, křovinořezy, ale i motorové zahradní nůžky.

Elektrické ruční nářadí Dolmar

Firma Dolmar patří k nejstarším výrobcům motorových pil na světě. V sortimentu prodejny naleznete motorové pily pro dům, zahradu, stavebnictví a zemědělství. Na své si tak přijdou domácí kutilové i profesionálové.

Elektrické ruční nářadí Metabo

Výrobky značky Metabo mají dlouhou životnost a snadno se ovládají. V nabídce nechybí vrtací a bourací kladiva, AKU příklepové vrtačky, frézy, tavné pistole nebo brusky.

Elektrické ruční nářadí Hitachi

Ze širokého sortimentu si můžete vybrat míchadla, vrtací a bourací kladiva, AKU vrtačky, diamantové řezačky, AKU nářadí, motorové pily i půdní vrtáky.

Elektrické nářadí Makita

Nářadí Makita se chlubí špičkovou kvalitou a spolehlivostí. K dostání jsou vrtací kladiva, AKU šroubovák, vrtačky, brusky nebo řetězové pily.

Motorová pila Dolmar PS32C TLC

Tato lehká benzinová motorová pila s moderním designem je určena pro různá řezání kolem domu a na zahradě. Dostanou Vás její „vychytávky“, např. regulovatelné automatické mazání řetězu, bezúdržbové elektronické zapalování nebo napínání řetězu z boku stroje bez nutnosti nářadí. Lehce se s ní pracuje, neboť váží 4,1 kg a má snížené vibrace.

Všechny produkty těchto značek i uvedenou motorovou pilu zakoupíte na stránkách www.makitapraha.cz za velmi výhodnou cenu.

You may also like...