Evropský výrobce konvektorů MiniB

MINIB

Společnost MiniB působí na českém trhu již od roku 1999. Neznamená to ale, že by působil pouze na českém trhu. Jeho práci nalezneme ve třiceti zemích Evropy. Své výrobky expeduje též do Asie, Austrálie a Ameriky. Evropský výrobce konvektorů MiniB za 15 let své kariéry nasbíral spoustu zkušeností a cenných referencí.

Společnost ve svém sortimentu nabízí velmi zajímavé produkty, které oproti konkurenci nabídnou něco navíc. Skloubí se v nich totiž moderní technologie a design, a tak vzniká přirozená rovnováha mezi krásou a funkčností. Nejsou to ale jen designové konvektory, které nalezneme v nabídce společnosti MiniB. Nachází se zde i podlahové topení s ventilátorem či bez, samostojné konvektory nebo klasické nástěnné.

Tým tohoto evropského výrobce konvektorů se nezastaví před velkými výzvami. Právě proto mají na svém kontě topná řešení spousty objektů či rodinných domů takřka po celé Evropě. Jejich produkty se objevily například v Bussines Centre v Moskvě, City Tower Raiffeisen Bank, v Aquaparku Kohoutovice, v Hotelu Marriot, v Obchodním domě v Mnichově či ve Schwarzenberském paláci.

Zde se ukazuje, že MiniB opravdu ví jak na teplovzdušné vytápění. Tato firma je opravdovým inovátorem. Velkou část z příjmů investuje do vývoje a snaží se stále inovovat, a jít tak s dobou. Není to ale jen technologie, která se neustále posouvá směrem kupředu. Samozřejmě se inovuje i design a snaží se jít s nejnovějšími trendy v oblasti bytového designu.

Společnost Mini B je jedničkou na českém trhu. Díky možnosti výroby na CNC strojích je umožněno splnění takřka jakékoliv specifické přání zákazníka. Je možné vyrábět na míru a vytvořit tak atypická originální řešení, která posunou firmu zase o kus dále. Výroba je prováděna pouze z těch nejlepších materiálů. Právě proto je umožněna záruka na 10 let, kterou si MiniB díky svým výsledkům prostě může dovolit.

You may also like...