Existuje alternativa ke klasické skeletové vířivce?

V dnešní uspěchané době je velmi důležité dopřát si někdy pár chvil relaxace. Relaxovat může každý z nás jinak, málokdo však odolá příjemně teplé bublinkové koupeli. Vířivky už nejsou záležitostí pouze wellness center a hotelů, ale můžete si je dopřát i u vás doma.

Klasické skeletové vířivky má doma již velká část lidí. Pobyt v nich je jistě velmi příjemný, ale tyto vířivky mají několik nevýhod. První z nich je především náročnost na prostor a nepěkný vzhled. Také jsou pevně nainstalované a jejich přemístění kamkoliv je téměř nemožné. Proto vznikla ideální alternativa, která přináší řadu výhod, vířivka Softub.

virivka

Výhody Softub oproti klasickým vířivkám

Mobilní vířivky jsou moderním způsobem užívání si příjemných proudů vody v podstatě na jakémkoliv místě. Nepotřebují speciální povrch, jejich instalace je nenáročná jejich obrovská výhoda je v jejich lehkosti a snadné manipulaci. Technologie konstrukce, která se nazývá PolyBond, umožňuje jednoduché složení vířivky. Díky tomu si ji můžete snadno přenést z místa na místo. Pokud nepatříte mezi milovníky venkovní koupele v zimních měsících a nechcete, aby v nich vířivka byla pouze nevyužívaným doplňkem, na kterém se usazuje sníh, můžete ji prostě a jednoduše uklidit.

Sněhu a nepříznivému počasí však dokáže výborně odolat. Další nespornou výhodou je zcela jistě jednoduchý, ale vkusný design, který z mobilní vířivky udělá také moderní doplněk vaší zahrady. U výčtu výhod rozhodně nekončíme. Jistě se vám již někdy stalo, že jste si chtěli užít příjemné posezení ve vířivce, ale pohodovou relaxaci vám neustále narušoval hlučný motor. Ten bývá častou nevýhodou klasických vířivek. U luxusní vířivky Softub se vám toto stát nemůže.

Díky technologii Whisper jsou opravdu velmi tiché. Můžete si tak v klidu užívat nádherný zvuk bublající vody, nebo si při pobytu ve vodě povídat. Kdo se rozhoduje pro koupi vířivky, jistě mu dělá starosti také energetická náročnost. Toho se však zde obávat nemusíte. Důmyslný systém propojení tepelného systému a čerpadla motoru zajišťuje opravdu malou spotřebu energie, průměrně kolem 300Kč za měsíc.

Jak vybírat?

Venkovní vířivky Softub můžete pořídit ve třech modelech. Ty se liší v podstatě pouze velikostí a počtem vodních trysek. Varianta Sportster 140 je vhodná zejména pro jednotlivce, nebo báječnou koupel ve dvou. Pokud ale chcete vířivku pro více lidí, aby si koupel mohla užít najednou celá rodina, či skupina přátel, můžete vybrat model Legend 220 pro 3-4 lidi, či Resort 300+, ve které může být až 6 lidí najednou. Výběr záleží pouze na vás. Pokud si stále nejste jisti, zda je právě moderní přenosná vířivka pro vás to správnou volbou, nahlédněte do referencí lidí, kteří si ji již pořídili. Jistě vám vaše rozhodnutí velmi usnadní.

You may also like...