Foukaná izolace vyřeší zateplení za jediný den

01-foukana-izolace

I když se často setkáváme s nářky sousedů, kolik která oprava jejich domu stála, není rok, aby si něco nenechali opravit. Například zateplení svépomocí je dnes něco naprosto raritního, o samotné stavbě domu nemluvě. I když se technologie zjednodušují a nejrůznější materiály jsou běžně dostupné, při drtivé většině izolování domu se spoléháme na profesionály. Největší překážkou při objednávání už není finanční dostupnost, ale spolehlivost dodavatelů a časová náročnost. Čím je postup izolace komplikovanější, tím se může celková realizace protáhnout z původních několika dnů na týdny, z týdnů na měsíce. Stejně mohou dopadnout i náklady, které v důsledku průtahů budou bobtnat.

Aby se těmto komplikacím předešlo, je lepší izolaci domu zadat firmě používající nejjednodušší technologický postup, mít jasně stanovené termíny a také cenu. Dát přednost těm firmám, jejichž postup nezabere déle než jediný den. V takovém případě je totiž zaručeno, že se dodavatel bude dílu po celý den věnovat, neodjede během dne na jinou zakázku s tím, že dílo stejně odevzdává až za týden a dnes mu došel například materiál nebo musí počkat na zaschnutí, jiné povětrnostní podmínky apod. Pokud vyhotovení trvá jediný den, pak je jasné, že si zhotovitel doveze veškerý materiál, zvládne veškerou instalaci a nikam nebude pospíchat.

To všechno v sobě spojuje foukaná izolace od firmy Izotom, kterou provozuje jako svou živnost Tomáš Dvořák z Polné. Nejenže nepotřebuje od zákazníka více než přístup na pozemek, k elektřině a v případě půdních prostor zajištění otvorů zateplovaných dutin. Navíc poskytne konzultaci zdarma, stejně tak zdarma dopravu až na místo, pomůže s čerpáním dotací jako certifikovaný dodavatel dotačního programu Zelená úsporám a poskytne na své dílo záruku 60 měsíců. Samozřejmostí je i zaměření úniků tepla termokamerou také zdarma. Zákazník ušetří peníze i starosti.

You may also like...