Hotel Mladá Boleslav překvapí svým příjemným prostředím

Hledáte skutečně špičkové ubytování v oblasti východních Čech? Nejste zvědaví na průměrné služby, standardní ubytování, ledabylou obsluhu a prostá jídla? Vyhledejte si perfektní čtyřhvězdičkový hotel Mladá Boleslav a dočkáte se luxusního zacházení. Sand Martin disponuje nejen excelentními prostory, které byly vybudovány v roce 2013, a procházely mnohými úpravami, ale hlavně velkou vybaveností a možností sportovního vyžití. Zvolte si pro vaši rekreaci Sand Martin, ubytování se vším všudy. Golfový klub je určen pro skutečné obdivovatele tohoto sportu. Osmnáctijamkové hřiště je kapacitně super.

slider1

Užívejte si v pokojích, které mají velkolepé výhledy na golfové hřiště. Pokud se ptáte na vybavenost pokojů, je různorodá. Převládá víc než kvalitní nábytek a v některých případech se objevuje i masážní vana a perličková koupel. Díky velké kapacitě 67 lůžek, které jsou rozděleny do 27 dvoulůžkových a 13 jednolůžkových interiérů, disponuje Sand Martin přepychovými prostory s nápadem.

Přírodní materiály, jako je kámen, dřevo, sklo, jsou vidět na každém kroku pokojů, hal, venkovních i vnitřních prostor a recepce. Pokoje opatřené balkóny orientované na západní stranu, s sebou nesou jistou harmonii. Možnost parkování je samozřejmostí ihned u ubytování. Pokud si chcete užít smyslně a odpočinkově strávenou dovolenou právě v hotelu Mladá Boleslav, máte proto hned několik důvodů. Zde si přijdou na své milovníci výtečných pokrmů s nevšedními názvy a chutěmi. Preferujeme i tradiční česká a krajová jídla.

Využijte naše služby kadeřnického salónu, kosmetiky pro změnu své vizáže. Beze sporu si najdete cestu i k thajským masážím a sauně. Příjemně uvolní vaše svaly a obnoví vaše tělo vlnou čerstvé energie. V sauně se příjemně zpotíte a ožijete. Kosmetické služby vám navrátí mladistvý vzhled. Fyzioterapie vyléčí vaše pohybové ústrojí. Naberete aktivitu, svěžest a kondice se vám rychleji navrátí. Dámská jízda v Sand Martin nemá chybu! Večer vše zakončete u sklenky vynikajícího vína. Pro všechny věkové generace jsou určeny atraktivní prostory Sand Martin!

Jste sportovně založení a nemíníte po dobu svého pobytu jen lenošit a užívat si wellness programu? Naučte se hrát golf prospějete svému sebevědomí. Škola golfu je vám plně k dispozici. Pokud jste raději diváky, jistě si dopřejte zhlédnutí poutavých golfových zápasů. Podíváte se pod pokličku tohoto báječného sportu.

Sympatické okolí Sand Martin láká oblastí Českého ráje na východní straně a směrem na západ se potkáte s Kokořínskem. Krkonoše a Jizerky jsou asi hodinu cesty vzdálené. Pamětihodnosti, hrad Bezděz, loreta Kosmonosy, zámek v Benátkách nad Jizerou a řada dalších lákadel, jsou na dosah ruky.

You may also like...