Jak probíhá spolupráce s architektem na luxusních domech

Zájem o luxusní domy stoupá a to nejen pro svou rostoucí hodnotu, ale také pro komfort výsledného užívání vybudovaných prostor. Každé realizaci však musí předcházet dokonalá příprava, která začíná samotným výběrem pozemku. Pokud tento krok uděláte za architekty sami, nemusíte být s výsledkem realizace úplně spokojeni, proto se pojďme podívat, jak taková spolupráce s architekty probíhá.

Úvodní schůzka s architekty

20141016151633
S klienty je důležité spolupracovat již od samotného výběru parcely a zohlednit všechny případné negativa i pozitiva dané oblasti. Kvalitní architekt vám dokáže ihned poradit, jestli je vybraná parcela vhodná pro zahájení výstavby. Budete seznámeni s možnostmi infrastruktury, samotného pozemku, pevně stanovenou cenou i celým postupem práce.

Konzultace je u Master Designe úplně bezplatná, získáte tak balíček ušitý přímo na míru svým požadavkům a pokud s ním nebudete souhlasit, jednoduše odstoupíte od spolupráce nebo se dohodnete na případných úpravách.

Koncepční návrh luxusních domů

20141016151633
Luxusní domy vyžadují odborný a zcela individuální přístup. Koncepční návrh je předběžné bezrozměrové navržení domu, který je vyhotoven na základě úplně prvních údajů a myšlenek architekta. Jedná se takový odrazový můstek, který slouží ke spolupráci s klientem a odsouhlasení zahájení podrobnější skici a architektonické studie.

Architektonická studie je již finálové řešení projektu domu. Ke každému klientovi je vždy přidělen jeden z architektů, který se stará výhradně jen o jeho zakázku. Žádný z domů není navrhován podle přednastavených šablon, ale vždy jde o detailně propracovaný unikátní návrh korespondující s představou a požadavky každého klienta zvlášť.

20141016151633
Společnost má několik poboček, takže se nebojte spolupráce, ať už chcete svůj sen realizovat kdekoliv v rámci České republiky.

logo-architekt

You may also like...