Jumar- odborná revitalizace panelových domů

Společnost Jumar působí na trhu se stavebními pracemi již od roku 1999, jedná se tedy již o zkušenou firmu. Její postupy jsou založené na odborné práci více než 60 odborných pracovníků, kteří jsou řádně proškoleni a jejich zkušenosti jsou dlouholeté. Jumar se zaměřuje především na revitalizaci panelových domů a zateplování fasád.

jumar

Konzultace se zákazníkem je základ

Základem práce této stavební firmy je výborná a vstřícná komunikace se zákazníkem, kdy vám bude nejprve předložený návrh prací a bude s vámi vše konzultováno. Odborní pracovníci a projektanti poté přistoupí již k samotnému vypracování stavebního plánu. Postupy následných prací jsou prověřeny mnohaletou zkušeností v oblasti revitalizace bytové zástavby. Samotná realizace proběhne rychle a bez komplikací, pracovníci firmy Jumar dokážou řešit i ty nejzapeklitější problémy.

Zateplování

Správné zateplení domů a bytů se dnes rozhodně nepodceňuje. Společnost Jumar v tomto směru dosáhla opravdové dokonalosti a využívá materiály za nejnižší ceny, přitom ve vysoké kvalitě a trvanlivosti, díky čemuž ušetříte náklady. Hlavním účelem takového zateplení je samozřejmě izolace vnějšího chladu, případně tepla, ale také výborně izoluje hluk.

Další práce od firmy Jumar

Zateplování fasád je samozřejmě spojeno také s dalšími pracemi. Také zde pomůže Jumar. Pokud si budete přát novou fasádu, omítku nebo některé úpravy, jistě se velmi dobře dohodnete. Opět se zde klade důraz především na vstřícnost vůči zákazníkovi.

Veškeré zednické práce

Jumar, to jsou ale také další zednické a stavební práce, v podstatě si můžete nechat opravit dům od základů, nebo upravit některé části domu či bytu. Jedná se tedy o tyto další služby se stavebním zaměřením:

  • Montáž plastových oken a dveří
  • Rekonstrukce střechy
  • Opravy balkonů a lodžií
  • Realizace balkonových zábradlí
  • Práce s termokamerou
  • Opravy vodních děl

Lepší bydlení s Jumarem

Společnost rovněž podporuje v současnosti již rozběhlý program Zelená úsporám, kde můžou majitelé bytů a domů získat finanční dotace na různé stavební práce a také revitalizace panelových domů. Přečtěte si na webu firmy více o tomto ekologicky zaměřeném programu, který má za účel šetřit především energii.

V panelových bytech má kvalitní zateplení fasády takový efekt, že v současných teplých zimách možná nebudete muset ani topit. Toto platí zvláště v panelácích, které jsou dobře situované vůči slunci, a platí to také pro výše umístěné byty. Ale tolik jen pro zajímavost.

Jisté je, že pokud požadujete kvalitní a odborné opravy bydlení, nebo zednické práce spojené se zateplením fasády, je využití služeb prověřené firmy tou nejlepší možností. Právě Jumar má ty nejlepší reference od zákazníků, ale také partnerů.

You may also like...