Kamínkový koberec odpovídá trendům moderního bydlení

topstone_2

Podlaha je jednou z nejdůležitějších částí bytu nebo domu. Přímo se podílí na útulnosti interiéru i jeho celkovém vzhledu. Při jejím výběru je proto doporučováno zohlednit hned několik důležitých vlastností. Ideální podlaha tak kombinuje vysokou odolnost, dlouhou životnost, příjemný vzhled i povrch. Toto a mnohem více nabízí unikátní kamenný koberec TopStone. Jaké jsou jeho výhody a možnosti využití?

Povrchy TopStone tvoří směs kamínků a speciální pojivo, výjimečná kombinace přírodního materiálu a luxusního vzhledu. Jedná se o patentovanou technologii, která je výsledkem 18 let dlouhého vývoje. Za nejhlavnější přednosti je považována snadná a rychlá instalace, vysoká odolnost i jednoduchá údržba. Samozřejmostí je naprostá zdravotní nezávadnost, kamínkový koberec neobsahuje žádné škodliviny v podobě nonylfelonu nebo rozpouštědel. K dostání jsou různé druhy lišící se možnostmi využití, díky čemuž je možné oživit povrchem TopStone v podstatě jakoukoliv místnost v obydlí.

Výhody kamenného koberce

Jak již bylo zmíněno na řádcích výše, jednou z předností je snadná a rychlá pokládka. Dle velikosti konkrétní plochy je kompletní instalace možná do 24 hodin. Poté stačí vyčkat dalších 24 hodin a můžete po nové podlaze začít chodit. Plné zatížení nábytkem a potřebným vybavením snese po 7 dnech od instalace. Pojivo, které drží kamínky pohromadě, je maximálně odolné vůči opotřebení a vykazuje UV stabilitu. Nemusíte se u něj obávat ani žádného zápachu. Údržba a čištění podlahy z kamínků není nijak náročná, vyžaduje běžné postupy, tedy vysávání, vytírání nebo stírání mopem. Povrch TopStone je také vysoce komfortní, při dotyku nestudí a je příjemně hladký. Přitom však neklouže, nemá ani spáry a tlumí kročejový hluk. Při výběru lze kombinovat různé barvy a typy a vytvářet tak zcela unikátní a originální podlahy přesně pro váš domov.

Hodí se do všech místností, snese i vodu

Kamínkový koberec je vhodný do každé místnosti. Je nabízen ve 3 základních druzích, které se liší strukturou a složením. Podle toho jsou pak určeny možnosti a účel využití. Otevřená struktura je podobná klasickému koberci, protože prachové částice ulpívají uvnitř. Hodí se tak jako běžný koberec do obývacího či dětského pokoje a podobně používaných místností. Další povrchy mají uzavřenou strukturu, dělí se na typ Lock a Clear. Kamenný koberec TopStone Lock připomíná svými vlastnostmi keramickou dlažbu, oproti ní však vytváří hřejivější atmosféru. Oceníte ho tak v kuchyni, chodbě nebo dalších prostorech, kde byste si dokázali představit dlažbu. Do místností, kde je vyšší vlhkost či na podlahu působí voda, je pak určen povrch TopStone Clear. Uzavírá ho jedinečný materiál EpoStone Clear. Hodí se do koupelny, chodby, vstupních prostorů či dokonce k vnitřním bazénům.

You may also like...