Kde si pořídit novou kuchyň v Brně

kuchyne

Potřebujete novou sektorovou kuchyň a bydlíte v Brně? Vybírat můžete s mnoha dodavatelů, ale nejlepší kvalita a nadčasové provedení zaručuje jen kuchyně Brno od společnosti Gabon. Máte mnoho důvodů, proč se obrátit zrovna na šikovné návrháře a řemeslníky této firmy. Mezi nejsilnější reklamu patří obrovský zájem a velkolepý úspěch v prodeji nejen v České republice, ale i v Rakousku, Německu a Švýcarsku. Veškerý nábytek je pilně propracován a poctivě vyroben. Je obohacen pestrou škálou mimořádně moderních a technicky zajímavých detailů, které oceníte hlavně při jeho používání. Komfortnost výrobků společnosti Gabon je tedy plně zaručena.

Společnost Gabon sílí svými zkušenostmi

Vznik této firmy je datován do roku 1992. Zpočátku se společnost Gabon věnovala pouze výrobě nábytku a postupem času, od roku 1998 zaostřila pouze na sektorové kuchyně a linky. Samozřejmě si můžete nechat vyrobit na zakázku i jiný druh nábytku, jako jsou třeba vestavěné skříně. Dokonalá díla sektorových kuchyní jsou vložena do rukou asi 40 zaměstnanců. Je samozřejmostí, že tvorba nového modelu zahrnuje i dodávku spotřebičů a dalších kuchyňských doplňků. Spolehnout se můžete i na zednické, malířské, instalatérské a podlahářské práce a užívat si tak sílu komfortu nabízených služeb na klíč. Provádíme také rekonstrukce kuchyně, podle zájmu klienta likvidujeme staré výrobky a nabízíme atraktivní panelákový program.

Produkty, které vám budou všichni závidět

Hlavním cílem společnosti Gabon je spokojený a vracející se zákazník. Za každé doporučení jsme opravdu vděčni. Ostatní brněnské firmy jsou pro nás nulovou konkurencí. Díky detailům v podobě kování, moderních nábytkových prvků a kuchyňských spotřebičů, dochází k tvorbě velkolepého a prestižního výrobku. Vybírejte si svoje kuchyně Brno už na počítačovém návrhu a sami si je vylepšete k obrazu svému. Bojíte se špatného měření a nesprávných centimetrů? My používáme pouze laserová měřidla, která se neumí mýlit. Výroba je prováděna na CNC strojích a produkty jsou častokrát kontrolovány, než dojdou k vám domů. Profesionalita firmy je znát na první pohled. Postupy podle norem ISO 9001 jsou přesné. Společnost Gabon je ekologickou firmou, která třídí odpad a zachovává tak zdravý vzhled přírody. Recyklujeme a chráníme životní prostředí. Kuchyně Brno jsou vzhledné, moderní a skutečně trendy.

You may also like...