Krejcárek je příležitost pro všechny podnikavé

Hledáte pro své pracovní aktivity zajímavý pronájem kanceláře? Zajímáte se o fantastické a moderně vybavené sídlo společnosti? Toužíte po zasedacích prostorách, které okouzlí vaše současné i budoucí obchodní partnery? Reprezentujte svou společnost v tom nejlepším světle moderní doby a úspěchu se nevyhnete!

krejcarek

Krejcárek nabízí všem chytrým podnikatelům stylová místa pro pronájem kanceláří v Praze. Díky vynikající poloze na sklonku městských částí Vysočany, Žižkov a Karlín, budete mít dostupně a vyzývavě zvolené místo pro pronájem kanceláře nebo sídlo firmy. Ať už jedete autem nebo hromadnou dopravou, cesta do Krejcárku je rychlá a dobře přístupná.

Jistě vás zaujme moderní budova. V jejích prostorách naleznete mimo jiné restauraci, kavárnu, fitness centrum nebo masáže. Nepadne na vás tedy prázdnota pracovních prostor. Krejcárek vám poskytne dokonalou souhru pronájmu kanceláří i relaxačně sportovního vyžití. Spojte příjemné s užitečným a objednejte si veškeré nabízené služby.

Chcete oslnit své obchodní partnery i stálou klientelu? Pozvěte je do svého sídla firmy na Krejcárku. Plně klimatizované prostory, oceníte hlavně v létě stejně jako otevíratelná okna. Praktický koberec, elegantní nábytek podle vašeho vkusu nebo společná kuchyňka, to jsou bezchybné vymoženosti.

Prahnete po sídle firmy v těchto přitažlivých prostorách? Oslovte firmu Krejcárek a užívejte si svých placených výhod. Zřízení poštovní schránky, příjem pošty a samozřejmě označení sídla firmy s jejím názvem, patří vám!

Potřebujete pronájem zasedací místnosti se všemi dostupnými technickými pomůckami, internetem, flipcharty nebo projektory? Nečekejte na výhodnější nabídku. Zajištění občerstvení po dobu školení nebo projekce, je maličkostí.

Krátkodobý pronájem kanceláře s pracovním místem až pro pět osob, není pouhý sen. Internet, whiteboard, klimatizace nebo kuchyňka a samozřejmě dostatek místa pro parkování. To je možné již za 2000 korun na den. Atraktivní prostředí, špičkové služby a výborná dostupnost, to jsou služby společnosti Krejcárek.

You may also like...