Kvalitní okna zajistí minimalizaci tepelných ztrát. Proč si vybrat ta od DAFE-plast?

01-da-plast

Topná sezóna se blíží mílovými kroky, ale stále máte dost času na opatření, která vám v dlouhodobém horizontu zajistí nemalou úsporu. Zdaleka nejvíce tepla uniká starými okny a pokud si již delší dobu pohráváte s myšlenkou na výměnu, neodkládejte to. Vsadíte-li na kvalitní okna, vrátí se vám investice již do několika let. A my vám představíme spolehlivého českého výrobce, který má s výrobou oken dlouholeté zkušenosti. Firma DAFE-plast nabízí široké spektrum produktů, mezi kterými nechybí plastová a hliníková okna.

Výběr materiálu profilů je otázkou vašich priorit a vkusu. Plastová okna patří k nejvyhledávanějším typům oken vůbec a nabízí optimální poměr ceny, kvality a užitných vlastností. Můžete si zvolit takřka libovolnou barvu z palety RAL nebo stylový dekor imitující dřevo. Mezi další výhody patří skvělá tepelná a zvuková izolace, jakožto i snadná údržba. Plastová okna sluší starším domům i novostavbám a ty od DAFE-plast vám vydrží v původním stavu po celé roky.

Specifickou volbu představují hliníkové profily, které byly donedávna doménou kancelářských budov. Největším benefitem hliníku je jeho „nesmrtelnost“ a pro někoho industriální charakter. Vlastnosti jsou srovnatelné s plastem a jediným mínusem je vyšší pořizovací cena.

Ať už se však nakonec rozhodnete pro plast nebo hliník, spolehněte se na vysokou kvalitu zpracování a špičkové komponenty – profily REHAU a SCHÜCO nebo kování ROTO.

Profesionálové z firmy DAFE-plast vám ohledně výběru oken rádi poradí, a to telefonicky, e-mailem nebo osobně v novém showroomu DAFE-plast v Jihlavě. Zde si můžete všechny výrobky prohlédnout a vyzkoušet. Za zmínku stojí i elegantní zimní zahrady, terasové systémy a garážová vrata. Chcete-li se dozvědět další informace okamžitě, pokračujte na www.dafe.cz.

You may also like...