Lana a provazy kupujte od výrobců

01-Lana-provazy

Pokud se chystáte kupovat lana nebo provazy, zvažte jejich pořízení u opravdových profesionálů, kteří produkty nejen prodávají, ale také sami vyrábějí. Patří k nim přední český výrobce pro český a slovenský trh, výrobní družstvo Delana.

Výrobce má široký sortiment

Zájemci o lana a provazy z nejrůznějších materiálů pro široké spektrum využití najdou nejlepší nabídku právě přímo u výrobců. Ti nabízejí komplexní sortiment zemědělských provazů vyráběných z juty, ale také sportovní lana. Sportovní lana mají velmi jemný a poddajný povrch, aby je bylo možné svírat i bez použití rukavic.

Sportovní nadšenci a správci sportovních areálů si u nich mohou vybrat ze sítí na volejbal, fotbal a házenou. K sortimentu sítí dále patří také sítě na košíkovou, houpací sítě a sítě k dětským postýlkám. Do sportovní oblasti patří také lana na přetahování a na šplh. Delana má rovněž velkou nabídku nejrůznějších typů švihadel.

Zvláštní pozornost si zaslouží motouzy, kterých je rovněž obrovské spektrum druhů. Firma Delana nabízí milovníkům přírodních materiálů motouzy ze sisálu. Do sortimentu dále patří také motouzy z polypropylenu a nejrůznější šňůrky. Motoristé od ní zase získají autolana vhodná k tažení nepojízdných vozidel. Autolana jsou velmi odolná v tahu.

Rohože mají být z přírodních materiálů

Pokud si chcete domů koupit rohože, určitě si zvolte výrobek z přírodních materiálů. Ideální je přírodní jutová příze. Není náročná na údržbu, pohlcuje vlhkost a odolává mechanickému opotřebení. Rohože zároveň vypadají velmi dobře a hodí se do všech typů interiérů.

Družstvo Delana, které všechny zmíněná lana a provazy, rohože a další produkty vyrábí, vzniklo v roce 1991, tamní tradice výroby lan je ovšem ještě starší. Delana ročně vyrobí na 45 tisíc šňůr na prádlo, 4 tisíce rohoží a 20 tisíc švihadel.

You may also like...