Levné dřevěné podlahy – kvalitní řešení pro váš interiér

dub2

V dnešní době již podlaha neplní pouze funkci praktickou, ale i estetickou, proto je na její výběr kladen velký důraz. Měla by dokonale ladit s interiérem, ale zároveň být co nejméně náročná na údržbu. Mezi nejoblíbenější patří plovoucí dřevěné podlahy, pro ty, kteří se však v podlahách nevyznají, může být velmi náročné vybrat tu správnou.
Kvalitní, ale přesto levné podlahy nabízí společnost Levné dřevěné podlahy. Svým klientům nabízí třívrstvé podlahy o celkové síle 15 mm s povrchovou úpravou z vytvrzených vrstev laku UV zářením, která zvyšuje odolnost proti poškrábáním. Parkety mají maximálně omezenou hlučnost, příjemným bonusem je i 25-letá záruka. Alergici jistě uvítají absolutně bezpečné zpracování podlah, které neohrozí zdravotní stav, ale naopak přispějí k dobré kvalitě.

Proč se nákup vyplatí?

• Podlahy vyrobeny z českého dřeva
• Vysoká kvalita
• Nízké ceny
• Dlouhá životnost
• Vhodné pro alergiky
• Snadné položení

Levné dřevěné podlahy – skvělá volba pro váš interiér

Sortiment Levných dřevěných podlah je opravdu široký, proto si z něj vybere opravdu každý. Část je vyráběna z dubového dřeva, které je oblíbené pro svou kvalitu. Díky své tvrdosti a pevnosti zaručuje dlouhověkost. Ať už je váš interiér laděn jakkoliv, jistě si vyberete, dřevěné podlahy jsou totiž nabízeny v několika barevných variantách, od světlých až po velmi tmavé.

Plovoucí podlahy jsou vyráběny z českého dřeva, které je snadné na ošetření a opravy. Navíc tím, že je dřevo přírodní materiál, napomáhá ke zdravé domácnosti. Jsou koncipovány tak, aby nebylo nutné používat lepidlo, spojeny jsou unikátním patentovaným zámkem, přičemž nejsou nijak fixovány k podkladu. Nekroutí se, jejich položení je relativně snadné, i přesto však nabízíme položení plovoucích podlah našimi zaměstnanci, abychom vám usnadnili práci a měli jste stoprocentní jistotu kvalitně odvedené práce.

V nabídce dřevěných podlah najdete i podlahy vyrobené z jasanového, javorového či dubového dřeva, přičemž některé z nich jsou vhodné právě pro podlahové topení, tolik oblíbené v zimním období.

Nákupem dřevěných plovoucích podlah dlouhodobě a prakticky vyřešíte pokrytí země vašeho interiéru, aniž by jim musela být věnována extra péče.

You may also like...