Magnetické a kreslící tabule – Chytré hračky pro děti

02-stolecek

Rozvoj osobnosti od útlého věku dítěte je velkým přínosem. Stále populárnějšími se tak stávají hračky, které vaše děti nejen pobaví, ale dokáží v nich budovat smysl pro tvořivost. Podporují kreativní myšlení a zručnost dítěte. Takové hračky u dětí vytvářejí spousty užitečných vlastností a pomáhají ve zdokonalování osobnosti. Využíváním interaktivních hraček se dítě lépe připravuje na období školy. Zdokonaluje své schopnosti formou hry, která mu pomáhá v chápání a tvořivosti. K takovým naučným produktum patří např. magnetické tabule a kreslící tabule.

Neomezená kreativita

Rozvíjí u dítěte psaní, čtení a výtvarné schopnosti. Seznamují ho se základy potřebnými pro život a to vše formou zábavy a hry. Kreslící tabule pro děti umožní široké využití. Na jedné straně tabule lze kreslit a psát klasickou křídou. Druhá strana poslouží jako magnetická tabule, nebo tabule pro psaní za sucha, pomocí stíratelného fixu. Kreslící a magnetické tabule jsou opatřeny praktickými poličkami, pro odkládání psacích potřeb. Součástí je držák na upevnění papíru, přimalbě pastelkami či vodovkami. Kreslící tabule pro děti jsou dokonale zpracovány, jsou omyvatelné a dobře se čistí.

Kvalitní a osvědčené produkty

Společnost StepTwo je prověřeným prodejcem hraček, který nabízí široký výběr kvalitních hraček. Sortiment nabízených hraček jsou produkty amerického výrobce Step2. V široké nabídce naleznete hračky pro kluky i holky. Od venkovních hraček jako jsou pískoviště, až po interaktivní hračky, jakými jsou magnetické tabule a kreslící tabule pro děti. Veškeré produkty z nabídky jsou kvalitně zpracovány a jsou vyrobeny z bezpečných a schválených materiálů. Důraz je kladen na jejich kvalitu, funkčnost a nenáročnost. Přesvědčte se sami a vyberte si z nabídky StepTwo.

You may also like...