Matrace 1+1 zdarma od předního českého výrobce

Matrace-Ostas

Probouzíte se ráno celí rozlámaní a bez energie? Na vině může být nekvalitní matrace. Pořiďte si takovou, která tělu opravdu poskytne potřebnou oporu a komfort – ty nejvyšší nároky na kvalitu splňují české matrace Ostaš.

Společnost Ostaš funguje na trhu již od roku 1999 a patří mezi přední české výrobce matrací. Je známá nejen vysokou kvalitou svých výrobků, ale také příznivými cenami. V jejím produktovém portfoliu najdete matrace z různých druhů materiálů i v různých velikostech a nejen to. Velký důraz klade na individuální potřeby zákazníka, takže nabízí matrace na míru, a to bez jakéhokoliv příplatku. Velmi výhodná je akce matrace 1+1 zdarma, kdy za cenu jedné pořídíte hned dvě.

Kvalitní matrace pro dospělé i děti

V nabídce firmy Ostaš si vybere každý. S pomocí nejmodernějších technologií vyrábí matrace různého složení, tvrdosti, velikosti i s různým počtem zón a poskytuje odborné poradenství a konzultace, abyste pořídili matraci přesně odpovídající vašim požadavkům a potřebám. Všechny jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a používané materiály splňují nejpřísnější evropské normy.

• Dětské – nižší až střední tvrdosti s pratelným potahem pro spokojený spánek těch nejmenších
• Vysokozátěžové – taštičkové s vyšší nosností a výškou 28 cm
• Polyuretanové – jedny z nejoblíbenějších, některé oboustranné s rozdílnou tvrdostí stran
• Pružinové – základem jsou kvalitní pružiny ze silného drátu, vynikají vysokou prodyšností
• Ze studené pěny – umožňují vyšší zatížení, nabízeny i v tvrdosti T5
• Latexové – ze stoprocentního přírodního latexu, výborně pružné, s letní a zimní stranou
• Z líné pěny – perfektně se přizpůsobí tělu

Pokud se chystáte pořídit matrace do manželské postele nebo dvoulůžka, můžete využít akce 1+1, kdy za cenu jedné dostanete obě dvě. Ušetříte tak až několik tisíc korun!

Tipy pro výběr

Při výběru dbejte na několik hlavních parametrů. Jedním z nich je tvrdost. Záleží samozřejmě na tom, co je vám pohodlné, obecně se však pro ženy doporučuje tvrdost 2 a pro muže tvrdost 3. Jestliže trpíte bolestmi kloubů, měli byste se ohlížet po měkké matraci. Pokud patříte do vyšší váhové kategorie, vybírejte mezi tvrdšími matracemi od stupně 4 výše. Záleží také na tom, kam matraci umístíte. Na pevnou desku se hodí pružinové a taštičkové typy, pěnové se pak doporučují na laťkové či lamelové rošty.

Matrace potřebuje oporu a zároveň „dýchat“. Zvažujte také charakter místnosti. V suchém prostředí lze používat jakýkoliv druh, jestliže se jedná o prostředí s vyšší vzdušnou vlhkostí, tam určitě nepatří latexové, ale spíše pružinové nebo taštičkové, které jsou dostatečně vzdušné. Společnost Ostaš vám s výběrem profesionálně pomůže a nabízí ještě něco navíc. Matraci si můžete půjčit domů na vyzkoušení.

You may also like...