Mobilní skladovací haly s širokým užitím

02-mobilne-haly

Vyžaduje-li vaše podnikání či jiné povinnosti velké skladovací haly, zamyslete se nad tím, zda tyto objekty budete stavět s pevnými základy nebo zvolíte daleko flexibilnější a variabilnější řešení. To představují mobilní skladovací haly, jež lze upotřebit k nejrůznějším účelům.

S moderními mobilními halami uskladníte zboží, velkou a robustní mechanizaci či vytvoříte praktické a pohodlné zázemí pro pořádání všemožných oslav, společenských událostí a hudebních akcí. Variant je z pohledu užití více, než dost.

Pronájem mobilních hal

Abyste však nemuseli utrácet spoustu finančních prostředků za nákup této demontovatelné konstrukce, zaměřte se na pronájem. Nechte si zvolené haly smontovat a následně rozebrat kdykoliv se vám to bude hodit.

Specialistou na pevné mobilní skladovací haly je společnost ARGOservis, od níž se vám dostane dlouhodobých zkušeností v oboru, profesionálního přístup a široké nabídky tohoto typu zastřešení. Vybírat lze haly odlišných fyzických dispozic, včetně vnějšího pláště.

· Délku lze volit po pěti metrech

· Největší šířka dosahuje hranice čtyřicet metrů

· Výška je až čtyři metry

Pakliže po nějakém čase zjistíte, že potřebujete haly rozšířit, není problém.

Skladovací mobilní haly se vším všudy

Využijte cenově dostupné pronájmy mobilní hal, které mohou mít krátkodobý nebo dlouhodobý charakter. Nechte si navrhnout a během několika dnů zrealizovat haly, jež budou do posledního detailu odpovídat vašim představám. Včetně praktického pláště z plechu, plastu či s plachtou.

Bude-li toto zastřešení sloužit k pořádání společenských událostí, přijde vám vhod i praktické vybavení těchto prostor, kam firma ARGOservis zajistí nábytek, vytápění, odvětrání, osvětlení a mnohé další. Zkrátka mobilní haly šité přímo na míru.

Začněte při skladování čehokoliv šetřit na těch správných místech.

You may also like...