Modelujte svoje projekty s moderními nástroji

Modelování a tvorba projektů je složitým procesem, ke kterému jsou potřeba moderní nástroje, které kloubí ty nejlepší technologie a zajímavé funkce, díky kterým je práce snadná a efektivní. Skvělými příklady těchto nástrojů pak mohou být programy Sketchup, DataCAD a Artlantis, které patří mezi ty nejlepší na trhu a nabízí skvělé ovládání i zajímavá vylepšení. Naše společnost 3E Praha Engineering, a.s. vám tyto nástroje přitom nabídne za výhodnou cenu a poskytne vám všechny potřebné informace spojené s poradenstvím a radami, které se vám budou v budoucnosti hodit.

reference

Sketchup patří mezi oblíbené modelovací programy především díky svému snadnému ovládání, se kterým si poradí i zručný uživatel počítače a dokáže ho tak ovládat rychle a efektivně. Funkce tohoto programu jsou však bohaté a lze tak pomocí nich vymodelovat takřka jakýkoli objekt, dle vaší potřeby. Domy, firemní budovy nebo i sklady tak nebudou problémem a jejich realizace do 3D modelu vám zabere jen minimální časový interval. Sketchup vám navíc dokáže nabídnout i možnosti designů a lze tak díky němu snadno doplňovat vzhledy jakýchkoli objektů, které v něm vytvoříte. Cena tohoto programu je pak navíc velmi atraktivní a vyplatí se tak jak velkým, tak i malým firmám.

DataCAD a Artlanetis

Počítačový program DataCAD patří mezi nejrozšířenější programy v oblasti stavebnictví a to kvůli propracovaným detailům, které vám u každého projektu nabídne. Tento skvělý software přitom dokáže kombinovat jak 2D zobrazení, tak i 3D modelování a skrývá v sobě potenciál, který můžete odkrýt při své práci. Program DataCAD je přitom vhodný pro tvorbu jakýchkoli projektů a nabízí mnoho funkcí, mezi které patří například detailní až reálné zobrazení a také možnost skrytí neviditelných hran nebo různých grafických výstupů. Všechny tyto možnosti přitom nabízí díky technologii o2c (object to see), se kterou se setkáte ve všech předních stavebních firmách.

Ve spojení s programem Artlantis pak navíc můžete vytvářet i animační a statické vizualizace, kterými prezentujete svůj projekt kolegům nebo samotnému klientovi. Výhodou programu Artlantis je hlavně jeho výkon, který se postará o rychlé a snadné provedení vizualizace a zajistí vám stabilní fungování i při náročnějších a obsáhlejších projektech. Všechny 3 programy si přitom můžete zakoupit u naší firmy a díky technické podpoře, detailnímu návodu a přesným informacím získáte dokonalé trio, které vám usnadní práci a pomůže vám při realizaci vašich zakázek. Náklady na pořízení jsou navíc díky výhodným cenám naší firmy minimální a oproti konkurenci tak mnohdy ušetříte i několik tisíc korun.

You may also like...