Moderní koupelna? Skleněné umyvadlo i klozet s nano úpravou!

01-koupelna

Ať už zvažujete rekonstrukci staré koupelny nebo si zařizujete novou, určitě chcete, abyste se v ní cítili dobře a nestyděli se před přáteli za popraskané umyvadlo a odřenou vanu. Nemusíte se již spokojit s klasickými tvary sanitárních potřeb, naopak vybírat můžete ze zajímavých designových tvarů, které skvěle zapadnou do Vašeho moderního interiéru.

Jak zařídit koupelnu v moderním stylu?

Místo v malých koupelnách ušetří sprchové kouty, ale vyjímat se budou i ve velkých koupelnách. Hodí se i do domácnosti s dětmi, protože stěny jsou vyplněny bezpečnostním sklem či plastem. Ve sprchovém koutě můžete relaxovat pod proudem horké vody nebo jej využít tehdy, když se potřebujete rychle vysprchovat.

Nevšedním kouskem ve Vaší koupelně bude umyvadlo z litého mramoru nebo ze skla. Skleněná umyvadla jsou vyrobena z vysoce kvalitního tvrzeného skla odolného proti rozbití a umyvadla z litého mramoru jsou doslova nezničitelná.

Koupelna nebo přilehlá toaleta se neobejde bez klozetu, bidetu a pisoáru. Použitá nano úprava zabraňuje usazování vodního kamene a usnadňuje čištění. Pisoáry jsou opatřeny senzorem zajišťujícím bezkontaktní proplachování a úsporu vody.

Nejen k umyvadlům, ale i k ostatním sanitárním potřebám náleží vodovodní baterie. Na jejich výrobu byl použit vysoce kvalitní materiál a jedinečná technologie zpracování. Designové kousky povznesou vaši koupelnu na novou úroveň a zároveň sníží spotřebu vody.

Koupelnový nábytek jako nedílná součást koupelny

Pro všechny nezbytnosti, čisticí přípravky a ručníky si pořiďte koupelnový nábytek. Kombinace dřeva a keramiky dodá prostoru nádech luxusu. Vybírat můžete mezi deskami pod umyvadlo, koupelnovými skříňkami a skříňkami se zapuštěným umyvadlem.

V koupelně nesmí chybět koutek se zrcadlem nebo zrcadlovou skříňkou. Takové zrcadlové skříňky poskytují nejen úložný prostor pro kosmetiku, ale je nad nimi také zabudované světlo. Dámy se tak u zrcadlové plochy bezchybně namalují a pánové hladce oholí.

Toto exkluzivní a designové zboží s jedinečnými vlastnostmi a za přijatelnou cenu naleznete v nabídce e-shopu http://www.lux-aqua.cz.

You may also like...