Montované domy nabízí komfortní bydlení

01-montovane-domy

Nechat si dnes postavit dům nepředstavuje určitě žádný problém. Pokud ale potřebujete, abyste jej mohli užívat v kratším časovém intervalu a aby bylo vše provedeno ve vysoké kvalitě, musíte bezesporu vybírat tu správnou firmu, která se o vaše nové bydlení postará. Výbornou volbou je společnost Alfahaus, která se specializuje na montované rodinné, bytové domy a také komerční stavby, jež se řadí do nízkoenergetického a pasivního standardu. Podívejme se tedy na její nabídku podrobněji.

Koncept komfortního bydlení

V první řadě bychom měli uvést, že montované domy od této společnosti jsou vyráběny na bázi lehké prefabrikace dřeva. Systém té nejmodernější certifikované technologie je vysoce kvalitní a dokáže bez větších potíží dokonce překonat požadavky Evropské unie. Vynikající jsou zejména tepelně izolační vlastnosti těchto domů. Energetické ztráty jsou tak minimální a pro vás jako pro majitele nemovitosti to znamená opravdu nízké náklady především na vytápění.

Nízkoenergetický dům se spoustou výhod

Moderní nízkoenergetické domy dokážou nabídnout spotřebu energie v rozmezí pouhých 15-50 kWh/m² ročně. Zabezpečena je i optimální vlhkost vzduchu, jež je velmi důležitá pro dýchání, a to zejména u malých dětí. Důležitá je i maximálně obezřetně a detailně řešená protipožární ochrana. Spolehnout se budete moci i na rezistenci vůči okolnímu hluku. Stavba je i vysoce ekologická, a to díky použití ryze přírodních materiálů.

Pasivní dům na míru

Jestliže budete chtít pasivní dům, pak jej máte mít. Roční spotřeba u tohoto typu domu bude stanovena na méně než 15kWh na m² obytné plochy. Alfahaus přitom klade obrovský důraz zejména na tepelné mosty a jejich optimální řešení. Nezapomíná také na potřebné solární zisky. Precizně je realizována také rekuperace vzduchu, již také stoprocentně oceníte. Montované dřevostavby realizované zmiňovaným výrobcem vám zkrátka nabídnou maximální komfort a ekonomiku bydlení.

You may also like...