Montované haly – variabilní řešení pro každého

montované haly MOBIDOCK.CZ

montované haly MOBIDOCK.CZ

V současné době se čím dál více setkáváme s ocelovými konstrukcemi, které mají velké výhody a variabilní řešení. Co vše můžeme od takových montovaných hal očekávat? jak je lze využít?

Ocelová konstrukce

Mezi kladné vlastnosti ocelových konstrukcí patří zejména vysoká odolnost a bezpečnost. Firmy nabízejí nejrůznější rozměry těchto hal, které jsou poté opláštěny vysoce pevnostní plachtou, která je zároveň nehořlavá, izotermická a kvalitní. V případě požadavků zákazníka je také možné plachtu haly potisknout i kvalitním potiskem, například logem naší firmy a máme tak postaráno o reklamu. Ve prospěch těchto ocelových konstrukcí hovoří zejména jejich jednoduchost rekonstrukce v důsledku modulární stavby, variabilita a kvalitní práce.

Jaké výhody mají montované haly

Vzhledem k tomu, že jsou tyto haly využívány téměř v každém odvětví, je to zřejmě také proto, že jejich realizace výstavby netrvá půl roku, ale pouze několik týdnů v závislosti na velikosti a složitosti haly. Klasická zděná hala nebo jiný objekt je postaven a zkolaudován téměř po roce a v některých případech si zákazníci žádají daleko kratší dobu, což tyto haly dokonale splňují. Také zde můžeme uvést i fakt, že pokud budeme později halu z jakéhokoliv důvodu rozšířit nebo naopak zmenšit, odborná firma nám vyhoví i v tomto případě velmi rychle. Investory dále bude jistě zajímat i cena haly. Zde jistě potěší zmínka, že i po ekonomické stránce jsou montované haly velkým lákadlem. Jako další výhodu v tomto případě můžeme uvést i to, že chceme – li si takovou halu pořídit, není k tomu potřeba pevný betonový základ nebo podklad. Bohatě postačí rovná, pevná zemina.

Kde všude můžeme tyto haly využít?

Montované haly lze vidět například v zemědělském průmyslu, kde se výborně hodí jako stáje pro hospodářská zvířata. S tím souvisí také uskladnění jejich krmiva nebo spolehlivé zastřešení pro těžkou zemědělskou techniku. Haly jsou vhodné také jako garáže pro vlastníky autodopravy, hangáry pro letadla, ale můžeme je využít jako zastřešení pro různá sportoviště, například bazény, tenisové kurty, jízdárny nebo je lze využít i jako showroomy, na výstavištích a veletrzích. V případě, že potřebujeme také rozšířit své skladové nebo výrobní prostory jsou tyto haly vhodným řešením nejen pro živnostníky, ale i pro firmy.

Bezpečnost

V mnoha směrech se mnozí podnikatelé mohou obávat bezpečnosti těchto ocelových konstrukcí. Musíme ale konstatovat, že jsou však často neopodstatněné. Ocelové konstrukce se vyznačují vysokou pevností, i když mají tyto ocelové prvky poměrně nízkou měrnou hmotnost. Dále se nemusíme obávat, že by také opláštění hal neuneslo zatížení související se sněhem nebo tlakem větru. Tyto plachty jsou nejen kvalitní a pevné, ale jak už bylo zmíněno výše, jsou z vysoce pevnostního materiálu a navíc opláštění může být i dvou a více plášťové.
Montované haly jsou tedy velmi vhodným řešením pro všechny, kdo potřebuje rychle vyřešit problém s uskladněním zboží či materiálu, se zastřešením nebo s ustájením zvířat.

You may also like...