“Můj dům – můj hrad” aneb jak pořádně oplotit dům

Plot chrání náš dům před pohybem za nějakou hranici. Stejně tak může zabránit i zvědavým očím. Nejlepší volbou může být plot betonový. A nemusí ani bránit ve výhledu.

Firma Mima s.r.o. (na stránkách www.betonoveploty.cz) nabízí různé variace betonových plotů, také kombinované betonové ploty, průmyslové betonové oplocení.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Proč vlastně použít betonové oplocení?

Beton patří k nejstarším stavebním materiálům. Mimořádné praktické a estetické vlastnosti činí z betonu stavební materiál číslo jedna pro všechny typy staveb, tedy i plotů. Vynikající pevnost a odolnost jsou zárukou dlouhé životnosti, lze jej neomezeně tvarovat, probarvovat ve hmotě a povrchově upravovat od sametově měkkého až po elegantně drsný vzhled. Beton vyniká v kombinacích s jinými materiály, skvěle ladí se dřevem. Použitím strukturovaného bednění nebo nejrůznějších forem je možno dosáhnout vysoce individuálního vzhledu plotu, zcela v souladu se stavbou, kterou ohraničuje. Betonový plot poskytuje díky svým vlastnostem také významný pocit bezpečí. S trochou nadsázky lze říci, že využitím tohoto stavebního materiálu pro oplocení se známé rčení „Můj dům – můj hrad“ stává realitou.

Betonové ploty mají velké množství využití: oplocení rodinných domů, průmyslových objektů, stavbě dělících stěn, až po dekorativní oplocení zahrad apod. Mezi hlavní přednosti betonového plotu patří zejména nenáročná údržba a velmi dlouhá životnost přesahující 30 let. V katalogu firmy Mima nabízí několik variant betonových desek, které se mohou různě kombinovat až vznikne oplocení podle Vašich představ a přání.

Stavba betonového plotu je velice rychlá a jednoduchá, protože plotové desky se usazují mezi sloupky ve tvaru H. Desky zapadají na dorazu sloupku, není tak zapotřebí betonáž základové desky, čímž ušetříte nemalé finanční prostředky.

Firma nabízí kvalitní zpracování a dlouho životnost. Vybrat si můžete ze široké škály typů a povrchových úprav. Vše za přijatelné ceny, s rychlou dodávkou a montáží. Při montáži do 30 km doprava zdarma.

Betonové ploty od MIMA s.r.o. se pyšní pár certifikáty – jde především o ISO a certifikát “Spolehlivá firma”. Spolu s referencemi na stránkách, kde jsou uvedeny adresy provedených prací, se dá říci, že můžete jít na jistotu.

You may also like...