Myslete na sebe a svou rodinu – zařiďte si výhodné životní pojištění

Pokud jste zodpovědný majitel domu či bytu, určitě pravidelně platíte pojištění nemovitosti. Ruku na srdce: Myslíte i na sebe? Uvědomte si, že i ve vašem životě se může stát cokoliv, takže je třeba se skrze řádné životní pojištění chránit. Navíc je to i ochrana pro vaši rodinu. Co je životní pojistka a jaká je pro vás tou nejvhodnější?

Jako jistota i v případě tragédie

Životní pojištění je určitě vhodné mít, protože se vztahuje na události, které nikdo nemůže v životě předvídat. Pojistka je vaší jistotou finanční kompenzace ve chvíli, kdy dojde ke zranění a budete trpět trvalými následky, v případě hospitalizace následkem úrazu a také v případě úmrtí. V tuto chvíli dostane oprávněná osoba, kterou sami můžete zvolit, finanční částku, která mu může pomoci řešit velice tíživou finanční situaci. Více se o podmínkách životního pojištění dočtete na tomto webu.

Jaký druh vybrat?

Měli byste vědět, že existuje několik druhů životního pojištění, které se od sebe liší pojistnými podmínkami. Prvním typem je rizikové životní pojištění, které se vztahuje pouze na úmrtí. Pokud k němu v době trvání smlouvy dojde, bude pověřeným osobám vyplacena smluvená částka. Druhým typem je investiční pojistka. Je specifická tím, že je výše vyplacených částek vázána na hodnotu investice. Můžete s ní tedy získat i poměrně slušné peníze. Třetím druhem je kapitálové životní pojištění, které je kombinací klasického pojistky s garantovaným zhodnocením prostředků a nabízí i možnost navýšení z výnosů. Sjednat si také můžete důchodové životní pojištění.

Je výhodnější se poradit

Pokud si chcete pojištění zřídit, určitě se obraťte na poradce, který vám pomůže vybrat pro vás optimální řešení. Doporučujeme se obrátit na společnost Broker Finance, která na trhu působí již od roku 2007.

You may also like...