Na webu teď najdete recenzi bydlení

vimkdebydlim.cz

Pro zájemce o bydlení je nyní na internetu nová služba, která jim umožní zjistit podrobnosti o příslušné lokalitě. Návštěvníci stránek se dozvědí, jaké zkušenosti mají s příslušnou lokalitou lidé, kteří v ní už bydlí. Ti jim umožní zvážit všechna pro i proti a rozhodnout se správně. Službu mohou využívat jak lidé zvažující nákup nemovitosti, tak zájemci o nájem bytu.

Recenze píší obyvatelé lokalit

Nová služba Vím, kde bydlím umožňuje současným i potenciálním obyvatelům jakéhokoliv místa sdílet informace o dané lokalitě. Ti současní jsou k psaní recenzí bydlení motivováni snahou získat slušné a spořádané sousedy. Navíc pokud se na webu objeví negativní recenze, vzniká tlak na odpovědné osoby, aby stav zlepšily a případné problémy daly do pořádku. Všechny recenze bydlení jsou autentické a vycházejí ze zkušeností konkrétních lidí.

Jednotlivci i rodiny hledající útočiště si pak díky nim mohou o čtvrti udělat lepší představu a zohlednit získané informace při finálním výběru svého budoucího domova.

Získáte informace o konkrétním domě

Kromě zkušeností s životem v příslušné čtvrti je možné načerpat informace o konkrétním domě. Recenze nemovitostí vám pomůže zorientovat se ve stáří domu, jeho technickém stavu, ale třeba i zkušenostech současných obyvatel se sousedy. Dozvíte se například, jak daleko je tramvajová nebo autobusová zastávka, zda je nutné dům večer zamykat, případně jestli večer v okolí duní nějaký diskotéka.

Díky intuitivnímu ovládání se můžete snadno porozhlédnout po recenzích okolních domů a udělat si tak lepší celkový obrázek o oblasti.

Obsluha webových stránek je přitom velmi jednoduchá, stačí na nich zadat příslušnou adresu a zjisti, zda už někdo příslušný dům nebo jeho okolí hodnotil. Stejně tak je snadné přidat vlastní recenzi nemovitosti a dát tak najevo, jaký je váš názor na vaši čtvrť i vaše sousedy.

You may also like...