Nádherné byty v nádherném městě. Objevte ten svůj

V hlavním městě neustále rostou nové bytové domy a developerských projektů je tu jako máku. A přitom spousta lidí ještě stále bydlí v ošumělých panelácích, nepěkných polorozpadajích se bytových domech nebo platí předražené nájmy. Vědí vůbec, že koupit si svůj vysněný, krásný byt je tak snadné?

Praha nabízí nepočítaně bytů a další neustále přibývají. Ale ne všechny mohou nabídnout to, co každý očekává. Podívejme se proto blíž na developerské projekty, které v sobě snoubí moderní stavby, luxusní a přitom komfortní bydlení, přírodu na dosah od domu a příjemné prostředí pro život v domě i jeho těsném okolí. Takových totiž již existuje celá řada. A buď se můžete podívat na seznam bytů, nebo spolu s námi prozkoumat ty nejzajímavější.

letokruky

Jižní Město ožije

Příkladem moderního a stylového bydlení, které si užije jak vysoce postavený manažer, tak rodina s malými dětmi, může být Rezidence Letokruhy, která právě vzniká na Praze 11. Bude se jednat o na první pohled jedinečné bytové domy, jaké v okolí jen těžko najdete. Vše je přitom precizně zpracované a promyšlené a nabízí veškerý možný komfort. Kromě 87 bytů tam najdete i velkolepé balkony a terasy, samozřejmostí jsou garáže a také sklepní kóje pro každou bytovou jednotku. Standardem je přitom plovoucí podlaha, spousta světla a naprosté soukromí. Zkrátka to, po čem řada lidí jen marně touží, ale teď to klidně mohou mít.

Bydlení u přírodního parku

Kdo miluje přírodu a chtěl by v ní být co nejčastěji, jistě ho nadchne možnost bydlení přímo u Přírodních parků Ládví či Draháň-Trója. V Praze 8 se totiž už dlouho začíná chystat stavba projektu Nové Chabry, který nabídne klidné, ničím nerušené bydlení v moderních bytových jednotkách. Nejen, že to odtud bude jen co by kamenem dohodil do přírody, ale každý z 88 bytů nabídne nadstandardní vybavení i skvělé dispozice již od 39 metrů čtverečních. Samozřejmostí jsou také balkony nebo šikovné předzahrádky, které se mohou stát vaším rájem na zemi.

Město bude zelené

Tohle tu ještě nebylo. Projekt Zelené Město II má velice odvážný cíl. Na Praze 9 v Hrdlořezích roste rovnou 13 nových bytových domů, které jsou usazeny do zeleně, obklopuje je rozlehlý park a v okolí jsou nádherné ovocné sady. Bude to tak skutečně jedinečné zelené město, odkud to budete mít kousek jak do přírody, tak i do centra Prahy. V okolí je navíc i spousta atraktivních míst jak pro mladé, tak i pro starší ročníky. Navíc jsou tu i školky a školy a další vybavenost. Každý si tu tedy najde to své a nebude se mu odtud chtít ani odcházet. A byty do velikosti až 4+kk lze rezervovat a kupovat již nyní. Ostatně, není na co čekat, protože tak výjimečný projekt si jistě najde řadu nadšených zájemců o bydlení.

You may also like...