Napínací potahy určují styl a vzhled vaší pohovky

potah

Také jste při výběru pohovky nebo rodinného gauče pečlivý a neskočíte hned po první, kterou vidíte? Není se čemu divit, investice do tohoto nákladného kusu nábytku není zrovna nejmenší, proto se určitá obezřetnost vyplatí. Nákupem sedačky však získáte stabilní módní prvek, který po několik let či dokonce generaci bude tvořit neodmyslitelnou součást obývacího pokoje, ale co když se vám přestane líbit, ošoupe se, zkrátka ztratí svůj prvotní šmrnc a glanc? Jiskru napomohou vrátit stylové napínací potahy, které jednoduše napnete podél celé pohovky a tím vytvoříte zcela nový vzhled již starší sedačky.

Napínací potahy jako ochrana i změna stylu

Napínací potahy nebyly vyrobené jen proto, aby zakrývaly nedostatky již dosluhujícího nábytku. Jde o ideální prevenci a ochranu konstrukce pohovky před jejím poškozením. Pokud se potah zašpiní nebo vám upadne nedopalek, stačí jej jednoduše vyměnit nebo vyprat a budou zase jako nové.

Navíc nejste vázáni jednotným vzhledem své sedací soupravy a můžete ji pro každou příležitost obměnit. Aktuálně se nabízejí vánoční svátky, následovat budou jarní prázdniny a velikonoce. Napínací potahy jsou nabízené v ohromném množství barev i vzorů, takže si každý vybere ten svůj.

Vysoce elastické napínací potahy

Napínací potahy jsou díky své specifické technologii výroby a použitém materiálu dokonale roztažitelné. Právě z těchto důvodů je nutné objasnit, že se nejedná o standardní přehoz, který se každou chvíli shrnuje, ale o přizpůsobivý materiál, který dokonale obepne celou sedačku.

Pohovka se tak během několika málo okamžiků promění ve zbrusu nový model. Potahy jsou vyráběné jak pro sedačky, křesla, tak i židle. Nyní se už nemusíte bát náhodného poškození materiálu svého nábytku, jednoduše jim poskytněte tu nejlepší a zároveň nejelegantnější ochranu.

Široký výběr najdete na www.decodoma.cz.

You may also like...