Naše tipy na kvalitní invalidní vozík

02-invalidni-vozik

Kvalitní invalidní vozík dokáže člověku maximálně usnadnit jeho pohyb a doslova jej vrátit do života. Jeho výběr je třeba precizně promyslet a koupit takový, který bude opravdu kvalitní. Chcete-li vsadit na jistotu, vyplatí se vybrat některý z modelů, které nabízí společnost KrosMedical. Tento tradiční prodejce invalidních vozíků působí na českém trhu již několik let. Založena byla tato společnost v roce 2008 v Nizozemsku. V jeho nabídce jsou nejen klasické vozíky, ale i elektrické modely anebo invalidní tříkolky, handbike a mnohé další produkty. Ostatně buďme konkrétnější a zaměřme se na celou nabídku podrobněji. Konkrétně vám představíme několik skvělých tipů ke koupi.

Invalidní vozík Invacare Action 2NG

Vysoce kvalitní invalidní vozík Invacare Action 2NG byl vytvořen z předchozího zákazníky osvědčeného a otestovaného modelu Action 3. Jedná se o typ, který je cenově naprosto dostupný a přesto nejde o žádný kompromis. S jeho koupí vsadíte na maximální bezpečnost a pohodlí. Vynikající je i jeho nízká hmotnost umožňující skutečně pohodlné ovládání a skvělé jízdní vlastnosti. Výborná je i jeho kompatibilita s ostatními vozíky řady Action. Vozík pro invalidy tohoto typu se zkrátka vyplatí v případě, že nechcete investovat nijak horentní sumy.

Elektrický invalidní vozík Puma “YES”

Snadná ovladatelnost a manipulace. Přesně to jsou základní atributy invalidního vozíku Puma. Všestranně pojatý model disponuje silným elektromotorem, který dokáže zvládnout klidně i příkřejší stoupání. Patří mezi invalidní vozíky, které jsou vynikajícím kompromisem mezi nízkou cenou a vysoce kvalitním provedením. Pohon pro přední i zadní kola zajistí dokonalý pohyb. Některé typy disponují i polohovatelnými zádovými opěrkami zajišťujícími ještě dokonalejší pohodlí. Standardně je vybaven 12 V gelovou baterií.

You may also like...