Nejžádanější byty v Praze 6

byty-na-prodej-praha-6

Každý, kdo hledá nové bydlení má své specifické nároky na danou občanskou nebo dopravní dostupnost. Mimo jiné hledí i na atmosféru lokality a určitě nezapomíná zohlednit cenu a kvalitu bydlení. Jaké jsou byty v Praze 6 a jakou úroveň mohou aktuálně svým potencionálním zájemcům nabídnout? Praha 6 je rozdělena do několika částí, nás však bude nejvíce zajímat Břevnov a jeho připravenost z pohledu nákupu a prodeje nemovitostí.

Bydlení v Břevnově

Touto městskou částí protéká potok Brusnice, který jí dodává charakterově typický členitý reliéf. V posledních letech si Praha 6 v této oblasti prošla svým vývojem. Zvýšený zájem investorů nechal vystavět zcela nové rezidenční obytné domy a společně s tím se objevuje rozmanitější nabídka prodeje nemovitostí.

Naleznete zde jak moderní developerské projekty s nadstandardní vybaveností, tak i renovované starší budovy. V drtivé většině případů se hledí, aby bytové domy, rezidence nebo vilky poskytovaly dostatek soukromí, světla, zázemí se zelení, bezpečí a také byly nízkoenergetické.

Rezidence Bělohorská

Rezidence Bělohorská se stává jednou z nejvyhledávanějších novostaveb na Praze 6 vůbec. Jedná se o nedávno dokončený projekt nabízející na 35 moderně vybavených bytových jednotek společně s ateliéry a komerčními prostory, které jsou k nalezení v přízemí budovy. Součástí tohoto projektu je i podzemní hlídané parkovací stání. Mimo jiné je zde navýšena bezpečnost důmyslně navrženým kombinovaným zabezpečovacím zařízením obsahující detektor pohybu nebo videotelefon v každém bytě.

Další zajímavé projekty v rámci nového bydlení v Praze 6 naleznete na internetovém portálu bytyprodejpraha.cz zabývajícím se mimo jiné i Prahou 6. Nahlédněte i vy do jedné z nejžádanějších částí Prahy a pokuste se najít svůj domov právě zde. V oblasti s moderní bytovou nabídkou za velice přijatelné ceny.

You may also like...