Nenechte si ujít festival, který vám přiblíží trendy v interiérovém designu

festival-interieroveho-designu

Ať už se zrovna chystáte zařizovat nový být či dům, nebo jen přemýšlíte nad změnami ve stávajícím obydlí, měli byste rozhodně navštívit Festival interiérového designu, který právě probíhá v Praze, a to až do 19. října. Načerpáte zde inspiraci a nejen to. Připraveny jsou i zajímavé slevy a výhody. Akce je pro svou kvalitu vyhledávaná i řadou odborníků, dozvíte se zde spoustu cenných informací a získáte přehled o tom, jaké možnosti nabízí aktuální trendy pro váš domov nebo třeba kancelář. Festival pořádá společnost Sykora – známý český výrobce kuchyní a koná v SYKORA HOME PRAHA.

Budete zde mít jedinečnou příležitost prohlédnout si luxusní a neotřelý nábytek, nápadité interiérové doplňky a moderní prvky i inovativní technická řešení, která jinde neuvidíte a také nekoupíte. Součástí celé výstavy jsou také speciální akční nabídky a slevy, díky kterým pořídíte mnohé kousky za bezkonkurenční ceny. Například můžete využít slevu 30 % na exkluzivní křesla Désirée nebo slevu 15 % na kuchyň od firmy Sykora. Své bydlení tak můžete zkrášlit a vylepšit dle světových trendů, aniž byste museli složitě oslovovat odborníky či využívat služeb ze zahraničí.

Nábytek, doplňky, spotřebiče a mnohem více

K vidění je zde téměř vše, co se týká vybavení interiéru a jeho designu. Vystavitelé zde představují absolutní novinky ve svém produktovém portfoliu, mnozí z nich je speciálně na festivalu nabízí za nízké zaváděcí ceny. Nechybí ani naprosto specifické a originální kousky návrhářů. Představují se zde také inteligentní systémy pro řízení domácnosti s pomocí moderních technologií. Budete si tak moci vyzkoušet, jaké to je ovládat třeba osvětlení nebo elektroniku v bytě na dálku přes chytrý telefon či tablet.

Konzultace zdarma

V rámci akce můžete své představy o interiéru konzultovat s profesionály. Každý vystavovatel zde má zastoupení v podobě odborníka, který vám vše ochotně představí a popíše. Můžete si zde nechat poradit třeba ohledně vhodného vybavení, materiálu, barev, rozmístění nábytku a doplňků, zkrátka zde zdarma získáte informace, rady a tipy, abyste své bydlení zařídili nejen moderně, ale také účelně a prakticky.

Bohatý doprovodný program

Festival interiérového designu můžete navštívit s celou rodinou. Součástí je také bohatý doprovodný program, který nadchne vás i vaše děti. Připraven bude privátní kinosál se zajímavou nabídkou filmů. Zde je možné domluvit promítání pohádek pro ty nejmenší. Nebude chybět ani dobré jídlo a pití. U všech prodejních jednotek je nachystáno drobné občerstvení. Skvělým zážitkem je také vyzkoušení špičkové interiérové techniky.

Místo konání: SYKORA HOME, Českomoravská 183/27, Praha 9

You may also like...