Nepodceňujte prevenci – Bezdrátové kamerové zařízení a videotelefony

01-kamery

Dnešní doba si čím dál častěji vyžaduje kvalitní zabezpečení. Ať už se jedná o zabezpečení firemních objektů, nebo rodinných domácností, tak není radno podceňovat jejich zabezpečení. Společnost Macom security přichází s nabídkou kvalitních zabezpečovacích systému, v podobě videotelefonů a bezdrátových, kamerových systémů. Jedná se o špičkové výrobky, které pomohou s ochranou majetku a pomohou zamezit případným nežádoucím situacím. Ke všem produktům je zajištěn profesionální servis a montáž.

Dokonalý přehled o pohybu osob

Videotelefony jsou ideálním řešením, díky kterému získáte maximální kontrolu nad pohybem osob v objektu. Ideální volbou jsou digitální systémy, s jednoduchou montáží, které zajistí přenos obrazu, ve vysoké kvalitě. Velkou výhodou je stavebnicový systém videotelefonů. K těmto produktům lze dodatečně integrovat čtečkový přístupový systém, nebo elektrické zámky a to ve shodném designovém provedení. Domácí videotelefony jsou nabízeny ve spoustě variant a provedení. Jedná se o produkty s vysokou odolností a reprezentativním vzhledem, které usnadní ochranu objektu za každých podmínek.

Nejmodernější technologie monitoringu

Macom security nabízí i kvalitní bezdrátové kamerové systémy. V nabídce jsou klasické analogové kamery, DVR systémy, kamery do auta, ale i moderní IP kamery se záznamem na PC. Široká nabídka variant a druhů, které se instalují všude tam, kde je potřeba ochrany zdraví a majetku. Produkty jsou kvalitními výrobky, předních světových výrobců. V kamerových systémech jsou použity všechny nejmodernější technologie, pro zajištění bezpečí. Ke kamerovým systémům je zajištěn maximální servis a profesionální montáž, všech nabízených zařízení. Nepodceňujte prevenci a spolehněte se na profesionály.

You may also like...