Nerezové zábradlí jako moderní prvek interiéru

209

Moderní bydlení je plné jednoduchých a čistých linií, které se prolínají v nábytku i jednotlivých interiérových prvcích. Jednu z dominant každého interiéru tvoří schodiště, které se neobejde bez zábradlí. Nerezové zábradlí J.A.P. má elegantní a nadčasové provedení, které perfektně zapadá do moderních interiérů. Výhoda zábradlí společnost J.A.P. spočívá zejména v jednoduchosti montáže, variabilitě a široké využitelnosti v interiéru a rovněž v exteriéru. Stavebnicový typ zábradlí je nenáročný na montáž a překvapí příznivou cenou.

Výplně, které neomrzí

Nerezové zábradlí je zajímavým interiérovým prvkem i díky výplním, které jej podtrhují a udávají místnostem tón a atmosféru. Lanková výplň působí na první pohled decentně a čistě. Dokonale uspořádaná lanka zakončená na detailně provedených kotvách tvoří s dřevěným či ocelovým madlem bezchybnou kombinaci, která zvýrazní dominantu celého schodiště. Zábradlí s prutovou výplní je stejně jako zábradlí s lankovou výplní velice elegantní.

Pruty je možné zakomponovat do zábradlí ve svislé i vodorovné poloze a jejich povrchová úprava je možná ve smirkové nebo leštěné variantě. Prutovou výplň je možné kombinovat se skleněnou, což je velkou výhodou v případě požadavku na originální a výrazný vzhled zábradlí.

Moderní vzhled interiéru v neustále se měnících trendech vyžaduje nadčasový prvek. Skleněná výplň dokonale splňuje požadavky na čistý vzhled a moderní design. Připevnění skleněných tabulí a jednotlivé úchyty jsou zpracovány do jedinečného designu, který podporuje elegantní a vzdušný vzhled zábradlí jako celku. Výplně jsou nedílnou součástí zábradlí, které podtrhne úroveň i atmosféru interiéru. Nerezové zábradlí J.A.P. může zdobit interiér už 6 dní od objednání. Výhodou je možnost vlastní instalace zábradlí díky jednoduchému, ale přesnému systému. Potřebný počet sloupků je závislý od velikosti schodiště. Obecně ale platí, že by sloupky měly být od sebe vzdáleny jeden metr, přičemž umístění se zpravidla volí do středu nášlapu. U nerezového zábradlí společnosti J.A.P. je kladen vysoký důraz na design, ale i funkčnost a bezpečnost.

J.A.P. kvalita spojená s originalitou

Společnost J.A.P. sídlící v Přerově působí na trhu již od roku 1991. Kvalita služeb a výrobků je podpořena a neustále vylepšována prostřednictvím zavedeného systému jakosti. Společnost se zabývá výrobou a montáží nerezového zábradlí, stahovacích schodišť, točitých, segmentových a bočnicových schodišť, bezbariérových stavebních pouzder pro zasouvání dveří do příčky, grafoskla, celoskleněných stěn, posuvných a dveřních systémů. Společnost nabízí moderní produkty a profesionální a vstřícný přístup k zákazníkům.

You may also like...