NEXT – nejlepší zabezpečení pro vaši maximální bezpečnost

next

Vlastníte nemovitost a rádi byste ji zabezpečili? Netušíte však, jaký zabezpečovací systém je ten správný?

S firmou NEXT už se nemusíte obávat žádných nechtěných hostů, protože vám poskytuje maximální zabezpečení. Tato zabezpečovací společnost patří mezi špičky na trhu již řadu let, během nichž si získala řadu spokojených klientů, kteří se již nemusí strachovat o svoji bezpečnost. Po celé České republice najdete několik prodejen, ve kterých vám specializovaní zaměstnanci rádi poví více o jejich produktech a poradí, který z nich je pro váš objekt nejvhodnější.

Jak vybrat správný typ zabezpečení?

Na trhu existuje obrovská škála zabezpečovacích technik a pro laika může být mnohdy velmi složité se v nich vyznat a tudíž vybrat tu pravou. Podívejme se na některé z možností:

Bezpečností fólie na sklo

Bude-li k vám do bytu chtít vtrhnout nezvaný host a odnést si některé vaše věci, pravděpodobně použije tu nejjednodušší cestu – rozbije okno. Můžete mu zkřížit plány tím, že vyměníte klasická okna za bezpečností, ale tato možnost je finančně velmi nákladná. Proto je skvělým řešením bezpečnostní fólie na sklo, které má několik velmi pozitivních vlastností.

  • Není možné skrz ní přehodit předměty, například kámen
  • Je nenápadná
  • Chrání před pořezáním v případě rozbití okna
  • Zadržuje škodlivé UV záření
  • Povrch je odolný proti poškrábání
  • Zpomaluje postup pachatele do objektu

Máte-li zájem zabezpečit vaše okna právě bezpečnostní fólií, podívejte se na nabídku firmy NEXT a vyberte si tu nejvhodnější.

Alarmy a elektronické zabezpečení, je dnes běžnou součástí téměř každého objektu. Nezabrání sice zlodějům ve vstupu, ale včas ohlásí nepovolené vniknutí, neoprávněný pohyb, rozbití okna a dokonce i únik plynu či vznik požáru. Sami si navíc můžete nastavit, jakým způsobem chcete být o spuštění zabezpečení informováni: SMS zprávou, sirénou, nebo zda chcete, aby byla automaticky informována například policie.

Nejpoužívanější typy elektronického zabezpečení

Alarmy – Alarm v bytě je oblíbeným bezdrátovým systémem s rozmístěnými čidly, který vám dá ihned vědět o vniknutí cizí osoby, rozbitém okně či úniku plynu.

Kamerové systémy – Kamery jsou jedním z nejpoužívanějších zabezpečovacích systémů, který je v poslední době populární i u soukromých domů. Jsou schopné hlavu otáčet do stran, přibližovat a oddalovat obraz a přizpůsobit barvu obrazu počasí.

Kontrola vstupu – Dejte sbohem klíčům, na řadu přichází modernější systém v podobě čipů, bezkontaktních karet či otisků prstů. Ztratíte-li klíče, je nutné vyměňovat zámky v domě, kdežto ztracené čipy a karty stačí zablokovat, což vám usnadní nejen spoustu času, ale i financí. S elektronickou kontrolou vstupu máte navíc možnost nastavit odepření přístupu v určitý den či hodinu.

You may also like...