Nové bydlení v Praze

byty-dolni-pocernice/

Hledáte byt či dům v Praze? Jste samostatná, aktivní osoba a chcete žít v centru Prahy? Bydlení v centru Prahy má své výhody i nevýhody. Jednou z hlavních nevýhod je cena bytů. Cena bytů k prodeji se v centru města pohybují od 41 000 kč/m2. Cena bytů k pronájmu se pohybuje okolo 10 000,-. Nejlevněji pořídíte bydlení na Žižkově v rezidenci Garden Towers. Další nevýhodou je městský ruch, smog, nedostatek parkovacích míst. Životu v centru však převažují výhody. Výborná dopravní obslužnost, silnice napojené na dálniční okruh na Německo. Občanskou vybavenost jako jsou školy, školky, nemocnice, pošta či lékárny snad ani nemusíme zdůrazňovat.

Pokud rádi trávíte volný čas nákupy či kulturou, máte k dispozici desítky obchodních center, obchodů a obchůdků, restaurací, barů a kaváren, ale také divadla, kina či galerie.
Pro sportovně založené jedince nabízí centrum nespočet fitcenter, sportovišť a sportovních hal, kde můžete trávit svůj volný čas.
Chcete bydlet s rodinou mimo centrum Prahy? Ideálním a klidným místem je Praha 8, spojuje přírodní chráněná území s příjemným bydlením. Tato lokalita se vyznačuje výbornou dopravní obslužností – v centru jste za pár minut metrem, tramvají či autobusem, výbornou občanskou vybaveností. Najdete zde vše, co potřebujete k životu. K výběru je zde bydlení v několika developerských projektech. Např. Na Rokytce. Okolí říčky Rokytky skýtá několik možností trávení volného času. Je ideálním prostředím pro milovníky bruslení či cyklistiky.

Další část Prahy, která spojuje bydlení v přírodě a přesto ve městě, je Praha 9. Lokalita vám pro chvíle vašeho odpočinku nabízí řadu kulturních a společenských akcí, výbornou dopravní obslužnost– v blízkém okolí najdete vlakové nádraží, metro, autobusy, tramvaje. Okruh napojený na dálnici. Najdete zde také O2 Arénu, ve které se konají nejrůznější akce.
Co se týče občanské vybavenosti, zde najdete nemocnici, školy, školky, obchodní centra, divadla, bary, restaurace a kavárny pro příjemné posezení. Jsou zde také parky, dětská hřiště a sportoviště. V Praze 9 , si můžete bydlení v několika novostavbách – Nová Harfa, Park Hloubětín či Krásné Počernice vám nabízí nespočet nových krásných bytů. Ceny bytů k prodeji se zde pohybují od 1 500 000.

Co takhle Praha 10? Příjemná lokalita, spojující několik městských částí – Uhříněves, Dolní Měcholupy, Vršovice, Strašnice a další. Díky tomu můžete žít na okraji města v klidném prostředí či v centru dění. Pro svůj život zde najdete lékaře, školy, školky, knihovnu, poštu, lékárnu, restaurace, bary či kino. Bydlení si můžete vybrat např. V projektech Ekocity Malešice nebo Uhříněves. V Praze 10 najdete bydlení umístěné do parků, blízkostí lesíků a i přesto nabízejí komfortní bydlení. Ceny bytů k prodeji se zde pohybují od 1 200 000 více info na www.bytyprodejpraha.cz. Než se pustíte do takové investice jako je koupě bytu, zvažte všechna pro a proti, vaše finanční možnosti, zda máte či plánujete rodinu, jak dojíždíte do zaměstnání apod.

You may also like...