Nový internetový bazar – inzerce zdarma na pár kliknutí

losbazos.cz

S věcmi, které již nepotřebujete, můžete naložit různě. Jestliže však přivítáte, když se vám z nich nějaké peníze vrátí zpět, vyplatí se nabídnout je v bazaru. A nemusíte kvůli tomu ani nikam chodit. Nový inzertní portál Losbazos.cz umožňuje podání inzerátu jednoduše v pohodlí domova a navíc zcela zdarma.

Nabízí uživatelsky velmi příjemné rozhraní, díky kterému vytvoříte svou nabídku na několik kliknutí. Stačí si jen připravit potřebný text, fotografii a je to. Po rychlé registraci získáte přístup do vlastního profilu, ve kterém budete mít maximální kontrolu nad všemi vašimi inzeráty. Můžete k nim přidávat i štítky, aby byly snadněji dohledatelné, a pro zobrazení všech inzerátů si lze vytvořit vlastní URL adresu. Portál je navíc skvěle přehledný, takže potenciální kupec má k vašemu inzerátu bezproblémový přístup a může vás snadno kontaktovat pro rychlé uskutečnění nákupu/prodeje.

Různé kategorie – od auto-moto až po zvířata

Na přehlednosti se podílí čistý moderní design i praktické rozdělení inzerce do deseti základních kategorií, které se ještě dále dělí do podkategorií. Na své si zde přijde opravdu každý. Nechybí vyhledávané auto-moto, věci pro děti, do domácnosti, služby, oblečení ani oblíbená elektronika. Kromě snadného prodeje tak zde můžete levně a výhodně pořídit nejrůznější domácí spotřebiče, mobily, počítače, tablety, fotoaparáty a další elektro.

Čtení i tvorba inzerce kdykoliv a kdekoliv

Další velkou výhodou Losbazos.cz je optimalizace pro mobilní zařízení všeho druhu a také pro RETINA displeje. Inzeráty si tak bez obtíží můžete prohlížet i například v tabletu nebo mobilu, ať jste kdekoliv. A nejen prohlížet, ale i vytvářet, protože fotky lze nahrávat přímo z mobilního zařízení, nemusíte tak zdlouhavě řešit jejich přenos do PC a poté teprve tvorbu nabídky.

You may also like...