Pila Stihl je to pravé pro pořádnou práci se dřevem

Pokud často pracujete se dřevem a hledáte pořádnou motorovou pilu, zvažte nákup výrobku Stihl MS 460. Získáte kvalitní pilu, za kterou se nemusejí stydět ani profesionálové živící se těžbou dřeva.

pila-stihl

Motorové pily značky Stihl jsou známé svou robustní konstrukcí a důkladným zpracováním. Firma produkuje široký sortiment výrobků. Pila Stihl tak může být volbou pro toho, kdo hledá hobby výrobek s výkonem 1,2 kW, farmářskou pilu zvládající dvojnásobný výkon i opravdu profesionální zařízení.

Vhodná volba i pro profesionály

Jestliže hledáte výrobek, který vám bude dlouhá léta dobře sloužit, vyberte si Stihl MS460. Za tu se nemusejí stydět ani lesníci, kteří těží dřevo v lese. Měli jsme možnost ji vyzkoušet a nenarazili jsme na žádný problém, který by nás od nákupu zrazoval. Naopak, máme v plánu si ji při nejbližší možné příležitosti koupit.
Čím nás pila přesvědčila? Především je nástrojem, jehož konstruktéři měli přesnou představu, čeho chtějí dosáhnout. Vytvořili nástroj klasické konstrukce, jehož každá část má svůj přesný účel. Kvalitní kov a plast s bezchybným zpracováním jsou příslibem, že kromě dolévání benzínu a oleje, broušení řetězu a sezónního servisu nebudete mít s údržbou žádné starosti.

Antivibrační systém ochrání vaše ruce

Kdo je zvyklý držet motorovou pilu v ruce často, ten ocení antivibrační systém, který chrání ruce před přenášením nežádoucích rázů. Navíc díky němu můžete při práci šetřit síly.
Výrobce doporučuje používat motorovou pilu Stihl MS460 na středně vzrostlé stromy. Navíc garantuje, že vydrží i extrémní zatížení. Více než šestikilový stroj s výkonem 4,4 kW je k tomu přímo předurčen. Největší zátěž, na které jsme ho vyzkoušeli, byl metrový kmen. Pila si s ním samozřejmě poradila bez sebemenších problémů. My máme proto ve volbě příští motorové pily jasno.

You may also like...