Plachty Štěpáník – prověřená jistota a dlouholetá kvalita

Společnost Plachty Štěpáník se už krátce po svém založení v r. 1995 stala velmi rychle spolehlivým výrobcem a dodavatelem zakrývacích plachet všeho druhu. Plachty Štěpáník je firma, která nabízí široký sortiment zboží – zakrývací plachty, stínicí sítě na ploty, či různé plachty, které jsou vyráběné pro specifické účely a na objednávku zákazníka. Právě kvalita dodávaného zboží a individuální přístup ke každému klientovi vynesly firmu Plachty Štěpáník mezi etablované výrobce a dodavatele v segmentu zakrývacích plachet a doplňků.

plachty

Vlajkovou lodí firmy Plachty Štěpáník jsou bezpochyby zakrývací plachty, proto když potřebujete něco přikrýt – cokoliv a kdekoliv – Plachty Štěpáník Vám dodají pevné a nepromokavé plachty, s kterými budete maximálně spokojeni. Tkaný polyetylen, z něhož jsou tyto plachty vyráběny v různých velikostech, ochrání Váš majetek před nepříznivými vlivy počasí. Plachty rovněž odolají i případnému chemickému poškození.

Kromě plachet jsou rovněž poptávaným zbožím stínící sítě na ploty. Na prvý pohled by se zdálo, že tento segment kromě sportovního využití – slouží jako stínidlo pro míčové hry a ochrana před nebezpečným UV zářením – nemá moc velké využití, ale opak je pravdou. Stínicí sítě na ploty se stávají čím dál častěji doplňkem drátěného pletiva na zahradách, sklenících, pískovištích, či v zahradních přístřešcích.

Kvalita zboží, spolehlivost při výrobě a dodání a také kreativita při řešení a návrhu jednotlivých plachet či sítí, individuální přístup ke klientovi – to je synonymu firmy Plachty Štěpáník a jejich výrobků. Potřebujete zakrývací plachty různých rozměrů a velikostí, autoplachty, vagónové plachty, nebo třeba stínicí sítě? Zvolte prověřenou jistotu a dlouholetou zkušenost firmy Plachty Štěpáník.

You may also like...