Plastová a hliníková okna a dveře Dafeplast

Dafeplast je společnost, u které se můžete spolehnout na tradici výroby, která je již více než 20letá. Hlavními produkty jsou plastová okna, okna z hliníku a také kompletní zimní zahrady. Díky spolupráci s ověřenými společnostmi a dodavateli a také díky výběrovým pracovníkům, je vždy dosaženo maximální spokojenosti zákazníka.

zimni-zahrady

Zelená okna

Dafeplast je také oficiálním a schváleným dodavatelem pro program Zelená úsporám, který je určený pro majitele a pronajímatele bytů, domů a dalších nemovitostí. Tato akce umožní plošné šetření za nejrůznější bytové úpravy, především pak se pak využívá pro zateplování a práce s tím spojené.

Za dobu své působnosti firma realizovala úspěšně již tisíce projektů, se kterými se mimochodem můžete seznámit na webu, v referenční sekci. Byla vybudována velmi široká tržní síť po celé České republice. Zákazník má navíc poradenství a zaměření zcela zadarmo.

Plastová okna

Plastová okna jsou vyráběna z profilů německé stavební společnosti Rehau, na jejíž výrobky se každý kutil, řemeslník a renovátor může spolehnout. U oken je použité kování Roto. Záruka zde činí celých 5 let.

Řady plastových oken Dafeplast:

   Silver Design
   Brillant Design
   Excellent Design
   Hyperizolační okna Progress
   Hliníková okna, fasády, dveře

Společnost Dafeplast dodává také hliníková okna, kde opět spolupracuje s německou spolehlivou firmou, patřící ke špičce, pokud hovoříme o profilech z hliníku. Ty jsou využité také u dveří, nebo rovnou celé konstrukce určené pro zimní zahrady. Ty se dostávají stále více do obliby, proto si je trošku přibližme.

Zimní zahrady

Zimní zahrady nejsou ve většině případů jednoduché stavby. Naopak, realizace je spojena často s mnoha úskalími. Dafeplast dorazí až k vám, kde provede měření a následně vyhodnotí správné řešení, které s vámi bude konzultováno. Po té již můžete přistoupit k plánům a samotné stavbě. Díky šikovným řemeslníkům můžete mít krásnou, ale také funkční zimní zahradu. Ta ovšem musí splňovat určitá kritéria:

 • Neměla by vznikat pára, rosení
 • V zimě by neměl být nadměrný chlad
 • V létě je zase nevhodné přílišné horko

Aby byly tyto podmínky splněny, je nutné, aby byly použity ty nejkvalitnější technologie, a samozřejmě také zručně provedená práce. Dafeplast využívá opět vysoce kvalitní profily německé firmy Schüco a technologii, která dokáže výborně odvádět nadměrnou vlhkost, stejně jako regulovat teplotu.

Špičkové profily do každé zástavby

Využijte skvělého pomocníka Dafeplast a vybudujte dokonalou zimní zahradu. Pokud se věnujete rekonstrukci, využijte skvělou nabídku plastových a hliníkových oken, které jsou ze špičkových profilů a vydrží vám dlouhá léta.

Firma Dafeplast plně podporuje úsporná řešení v domácnosti a ve firmě, patří k nejdůležitějším dodavatelům kvalitních profilových oken a dveří, stejně jako zimních zahrad do každé zástavby.

You may also like...