Podolské schody nabízejí luxusní bydlení

podolske-schody

V hlavním městě se nachází hned několik nových novostaveb a developerských projektů, které vábí své klienty k nastěhování do poklidné části Prahy se zajištěnou dopravní dostupností. Vedle těchto projektů vznikly i dva bytové domy, které nesou název Podolské schody. Jsou zasazené do žádané lokalita v Praze 4, kde si můžete vybírat z celkového množství 22 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk až po komfortně prostorné 5+kk. Tyto luxusně navržené interiéry dokážou utišit potřeby i té nejnáročnější klientely.

Kvalitní bydlení v centru Prahy

Podolské schody jsou typickou kombinací nadstandardního bydlení s vyváženou harmonií okolního poklidného prostředí, byť se novostavby nacházejí poblíž rušného centra. Díky této zvolené strategii se dostanete ke všem důležitým institucím, úřadům či poskytovatelům služeb během několika málo minut.

Tato rezidence se pro vás stanou skvělým útočištěm a skrýší před okolním ruchem. Bytové jednotky si můžete vybírat s užitnou plochou od 44 m2 až do 120 m2. Pro navýšení komfortu z užívání bytových jednotek se v bytovém areálu nachází celkem 34 garážových míst. Byty jsou navíc vybaveny balkony a terasami.

Úžasná lokalita

Pražské Podolí bylo vždy vyhledávanou lokalitou pro vytvoření teplého domova, ale i plnou pracovních příležitostí. Také se zde nachází celá řada volnočasových aktivit a občanská vybavenost. V bezprostřední blízkosti projektu je hned několik restaurací, ale i obchodních center.

V těsné blízkosti Podolských schodů navíc naleznete krásný přírodní park, romantický altánek i překrásnou vyhlídku. Pohybově aktivnější lidé se mohou nechat okouzlit cyklostezkou , tenisovými kurty a dalšími sportovním zařízeními. Za povšimnutí stojí i četné tramvajové i autobusové zastávky, které slouží jako spojnice s ostatními pražskými lokalitami. Nechte se učarovat i vy moderním bydlení v důmyslně vyřešeném bytovém areálu.

You may also like...