Populární skleněné obklady

12645-fotosklo

V dnešní době není těžké vytvořit senzační interiér. Podstatně složitější je takový interiér vytvořit moderní a při tom neutratit více, než je doopravdy nutné. Právě levné, kvalitní produkty se nehledají snadno, proto můžeme být za každý takový nesmírně spokojeni. Podívejme se na takové grafosklo s grafickým potiskem. Jedná se o mimořádně populární sortiment, který se začíná hojně užívat v mnoha domácnostech jak při renovaci, výstavbě tak i rekonstrukci dané místnosti. Potisk skla si navíc může každý zákazník vybrat podle svého individuálního uvážení, třeba z fotografií svých přátel a rodiny.

Vytvořte si jedinečné fotosklo

Sklo s grafikou v podobě fotek z dovolené? Oblíbené destinace, panorama, ženy, momentky? Každý má svůj vyhraněný vkus, tak proč se oddávat přednastaveným keramickým obkladům, které o vaší osobnosti či povaze vůbec nic neřeknou. Vybrat si můžete také z více jak 12 milionů motivů z volně šiřitelných obrázků z portálu ShutterShock.

Jednotlivé obklady jsou vyráběné v tloušťce v rozmezí od 6 až do 12 milimetrů. Všechny potisky jsou tisknuty barvami s UV odolností. Pokud vás tento výrobek zaujal a už si představujete, kam ho všude dát, trochu vám s inspirací napomůžeme.

Různorodé zaměření

Fotosklo není ničím omezeno jako ostatní tradiční obklady, jelikož ho můžete využít třeba na posuvné dveře nebo si z něj vytvořit velký prosklený obraz či stůl. Možná někoho z vás napadne, že nemáte s montáží vůbec žádné zkušenosti a ani neznáte nikoho, kdo by měl.

Společnost vám zajistí veškeré zaměření, výrobu i následnou montáž. Nejen že získáte originální obklad, ale rovněž mnohem levnější. Navíc se jedná o ryze český výrobek z bezpečnostního skla. Nadchněte se i vy pro tento obklad a vytvořte si ve svém interiéru zajímavou atmosféru. Odkloňte se od stereotypu a vykročte po originální cestě.

You may also like...