Posypová sůl – Správná volba pro bezstarostnou zimu.

Zimní období nám nepřináší pouze radovánky a pohodu spojenou s prožitím klidných svátků. Je třeba brát v úvahu, že s příchodem zimního období nastávají komplikace v podobě sněhové nadílky a ledových námraz, které nám mohou znepříjemnit a znesnadnit život mnohem víc, než si dokážeme připustit. Proto je velmi důležité a zásadní, brát v úvahu myšlenku na bezpečnost naši a našich blízkých, při pohybu na komunikacích a nebo při jízdě vozidlem.

Buďte připraveni

Nejefektivnější a zároveň nejlevnější variantou pro boj se zimními nástrahami, je bezkonkurenčně posypová sůl. NaCl neboli chlorid sodný, je nejlepší variantou, která díky svému tavícímu účinku efektivně přispívá k eliminaci možných rizik, která na nás číhají v podobě zasněžených a na-mrzlých chodníků, komunikací a příjezdových či průmyslových cest. Posypové soli jsou nejvyužívanějším materiálem tohoto druhu vůbec. V ČR se jich spotřebuje až 168 tisíc tun roč-ně, což je samo o sobě důkazem o hojném využití tohoto materiálu.

Výhodné ceny s dopravou zdarma

Námi nabízená posypová sůl je opravdu velmi efektivním řešením. Tyto posypové materiály do-dáváme spokojeným zákazníkům, v prvotřídní kvalitě, po cele ČR zdarma a to již od minimálního odběru jedné palety (40 pytlů / 25 kg). Dále pak dodáváme standardní balení posypové soli 25kg za velmi přijatelné ceny. Doporučené dávkování pro běžné použití posypové soli je 10-20 g/m2 a při velkých mrazech a náledí, je nutné množství zvýšit. Předejděte nepříjemným zážitkům, díky tomuto jednoduchému řešení, které výrazně nezatíží váš rozpočet.

Zásadní důvody pro použití posypové soli:

– nejlevnější obrana proti nástrahám zimního období
– nejúčinnější prostředek pro boj se zimními nástrahami
– výrazně eliminuje možná rizika, spojená s dopravou a komunikacemi v zimním období
– přispívá k bezpečnosti silničního provozu
– snadné použití a manipulace, kterou zvládne opravdu každý

slide5-sul

You may also like...